Jump to content
taltos1

World of Warships

Recommended Posts

Także TS-a nie posiadam, ale jakby ktoś chciał pograć razem to zapraszam na PW. Gram praktycznie tylko lotniskowce, inne klasy marginalnie dla towarzystwa ( Kuma, Diana, Texas ).

Nie mam TS3 więc sobie z Wami nie pogram. Niskimi tierami gra się teraz fajnie szczególnie DD i CA . Niemieckie pancerniki których jest teraz multum mają słaby zasięg dział :-) łatwo się je wykańcza. Polecam Kumę na IV oraz Murmańsk i Konigsberg na V.

Pozdrawiam

Murmańsk i Konigsberg nie wkurzają Cię od ostatniego patcha? Bowiem, przez zmienione losowania tierów III i IV, teraz V praktycznie bez przerwy walczą z VII. Tak samo moje Hiryu z VII, praktycznie tylko raz widziało wyższe tiery ( VIII-IX ) a tak niemal zawsze walczyłem z V. Nie, żeby mi to przeszkadzało, bo im wyżej tym obrona przeciwlotnicza potężniejsza, krążowniki V tieru nie mają wzmocnienia a pancerniki zazwyczaj słabą obronę.

Bo po tym co widzę dochodzę do następującego wniosku. V tier był najpopularniejszym w grze, na nim było najwięcej okrętów premium, najłatwiej się na nim zarabiało, przez co uwalono jego losowania, żeby ludzie traktowali go jak zło konieczne, szli wyżej, a do zarabiania kupowali premki VII i VIII tieru, które jak wiadomo są o wiele droższe.

No to jest nas trzech, więc dywizjon tworzyć można

A drużynę dopiero jak będą dostępne.

To bardzo chętnie tylko że zatrzymałem się na japońskim MYOGI i przez niego długo nie grałem. Więc niskie tiery mam raczej

Myogi to zło, ale nie oceniaj okrętu po kadłubie A i B, Japończycy mają stockowe kadłuby koszmarne, wyobraź sobie, że kadłub A Kongo oraz Fuso to taka sama jak nie większa tragedia, Nagato to ogólnie jest tragedia. Po prostu trzeba przez to przejść i tyle. Rób lotniskowce, to najciekawsza klasa w grze a i możliwości walki jakby sporo więcej.

Na Myogi mam kadłub C i itak to tragedia :P

Team speak wystarczy pobraćnie trzeba robić żadnego konta. Ale ja przyznam się, że nie rozumiem tego programu - ale może się nauczę

A może stworzymy na fb grupę modelworkowa załoga WoWs? Będziemy mogli łatwiej się komunikować i nie będziemy zaśmiecać wątku

Chciałem utworzyć grupę ale nie mogę ponieważ nie mam żadnego z Was (chyba) w znajomych by od razu dodać przynajmniej jednego członka grupy. Ktoś chętny do dodania mnie do znajomych? Później utworzę grupę oraz podam link tutaj dla każdego chętnego.

Link do mojego profilu: http://www.facebook.com/pdrozdowski1

Także grupa na znanym wszystkim facebook'u została utworzona. Zapraszam każdego chętnego na dołączenie i wspólne granie!

http://www.facebook.com/groups/wowmodelwork/

Stałem się posiadaczem VII tierowego pancernika Scharnhorsta . Ostatnio z Grzegorzem trochę pompowaliśmy pigułki w inne okręty :-)

Cały czas katuję nowy nabytek. Raz jest ok drugim razem masakra. To chyba mój najlepszy DMG na tym okręcie:

Przechwytywanie_zpstjltt1bs.gif

Jednak torpedki potrafią uciszyć konkurencję. W tym wypadku był to NewMexico i Gneisenau

O wow! Ale wynik. Mój rekord to coś ok. 3 tys. pkt i to chyba na bonusie. Ale ostatnio co gram krążownikami z V poziomu, to albo idzie mi świetnie, albo rozpieprzają mnie w 3 min.

Miewałem lepsze wyniki w dmg. Choć ten jest dość wysoki . Jak widać mało cytadel z powodu że na moją stronę popłyneły tylko BB. W pewnym momencie tłukłem się z trzema na dystansie 15-16km.Ale Schranhorst ma twardy dziób i dał radę. Nawet zatopiłem dwa z nich. Strzelałem pociskami OB dlatego tyle podpaleń.

Jak bym miał konto premium to zarobek prawie 1000000 dublonòw by był i 9000 expa.

Pozdrawiam

Postanowiłem wspinać się po drzewku niemieckich pancerników. Zaczęło się dość nieporadnie i długo nie szło tak słodko. Aż do dzisiaj. W końcu zakończyłem zbieranie EXP-a na kolejny IV tier .

Pancerniki%201_zps6kuwrsww.gif

i poszło już ładnie w pierwszej bitwie.

Pancerniki%202_zpsy7eyvhfw.gif

Jak Ty to robisz? Ja się męczę jak cholera z tymi niemieckimi pancernikami. Na dodatek średnio mi idzie z krążownikami V lvl.

Zależy co lubisz. Kiedyś byłem fanem ostrożnego grania na duży dystans, teraz wolę bardziej agresywną grę co często kończy się szybkim zejściem w zanurzenie. A tak na poważnie to staram się trzymać większej grupy z teamu i nie pływać samotnie bo to kończy się źle. No i dystans w zależności od okrętu trzymam najbardziej mi pasujący. Np.Schranhorstem mogę pozwolić sobie na szarże nawet w 8 tier BB ale już Fuso czy Kaiser bardziej 15-10 km. Co innego CA gdzie w zależności od składu teamu średni dystans i amunicja albo PP lub na wyższe tiery BB OB i niech się palą. DD to już też trochę farta trzeba mieć w losowaniu zespołów.

Sorry, nie ogarniam tych skrotów twoich. Tych w grze też nie

Też się staram trzymać kupy i to raczej na jej tyłach. Niech walą w grupę a ja zza nich ostrzeliwuję przeciwnika. Ale czasami zespół jest tak beznadziejny, że się nic nie ukręci, bo się wszyscy rozpiechrzną. A samemu nic się nie zdziała.

BTW, nigdy mi się nie udało mieć tyle zestrzeleń z okrętu co Ty. U mnie max 1-2.

Lepiej było by spotkać się na żywo i pogadać :-)

Ale póki co tłumaczę:

BB-pancerniki

CA-krążowniki

DD-niszczyciele

OB -odłamkowo-burzące

Krążownikiem V i VI poziomu możesz grać bardziej agresywnie przeciwko swoim odpowiednikom i pancernikom do VI poziomu. Trochę manewrujesz i walisz ile wlezie z dystansu. Najlepiej nadają się do tego pociski OB. Na bliski kontakt ze swoim odpowiednikiem amunicja P.pancerna . Co się tyczy pancerników i niszczycieli to raczej amunicja OB oraz torpedy.

Pozdrawiam

PS. Jak widzisz samoloty które ewidentnie będą Cię atakować to : Wybierasz tych co są najbliżej lub mogą zrobić Ci duże kuku wciskasz i trzymasz CTRL na klawiaturze , a na ekranie widzisz Swój kursor myszki i zaznaczasz delikwentów. Wtedy cała art.przeciwlotnicza wali tylko w tych zaznaczonych i nie rozprasza ognia na innych.

Chciałbym się pochwalić bitwą w której brałem udział ISOKAZE . Zabrakło 4000 dmg do pobicia mojego rekordu w obrażeniach. Ale i tak sporo jak na IV tier.

ISOKAZE_zpszr83p9on.gif

Na sklejanie mało czasu poza modelami dla "kogoś" więc jak siedzę nad papierami z pracy to sobie pogrywam:-)

Pozdrawiam :-)