Skocz do zawartości

World of Warships


taltos1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 294
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Chciałem utworzyć grupę ale nie mogę ponieważ nie mam żadnego z Was (chyba) w znajomych by od razu dodać przynajmniej jednego członka grupy. Ktoś chętny do dodania mnie do znajomych? Później utworzę grupę oraz podam link tutaj dla każdego chętnego.

 

Link do mojego profilu: http://www.facebook.com/pdrozdowski1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także grupa na znanym wszystkim facebook'u została utworzona. Zapraszam każdego chętnego na dołączenie i wspólne granie!

 

http://www.facebook.com/groups/wowmodelwork/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Miewałem lepsze wyniki w dmg. Choć ten jest dość wysoki . Jak widać mało cytadel z powodu że na moją stronę popłyneły tylko BB. W pewnym momencie tłukłem się z trzema na dystansie 15-16km.Ale Schranhorst ma twardy dziób i dał radę. Nawet zatopiłem dwa z nich. Strzelałem pociskami OB dlatego tyle podpaleń.

Jak bym miał konto premium to zarobek prawie 1000000 dublonòw by był i 9000 expa.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem wspinać się po drzewku niemieckich pancerników. Zaczęło się dość nieporadnie i długo nie szło tak słodko. Aż do dzisiaj. W końcu zakończyłem zbieranie EXP-a na kolejny IV tier .

 

Pancerniki%201_zps6kuwrsww.gif

 

i poszło już ładnie w pierwszej bitwie.

 

Pancerniki%202_zpsy7eyvhfw.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co lubisz. Kiedyś byłem fanem ostrożnego grania na duży dystans, teraz wolę bardziej agresywną grę co często kończy się szybkim zejściem w zanurzenie. A tak na poważnie to staram się trzymać większej grupy z teamu i nie pływać samotnie bo to kończy się źle. No i dystans w zależności od okrętu trzymam najbardziej mi pasujący. Np.Schranhorstem mogę pozwolić sobie na szarże nawet w 8 tier BB ale już Fuso czy Kaiser bardziej 15-10 km. Co innego CA gdzie w zależności od składu teamu średni dystans i amunicja albo PP lub na wyższe tiery BB OB i niech się palą. DD to już też trochę farta trzeba mieć w losowaniu zespołów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej było by spotkać się na żywo i pogadać :-)

Ale póki co tłumaczę:

BB-pancerniki

CA-krążowniki

DD-niszczyciele

OB -odłamkowo-burzące

 

Krążownikiem V i VI poziomu możesz grać bardziej agresywnie przeciwko swoim odpowiednikom i pancernikom do VI poziomu. Trochę manewrujesz i walisz ile wlezie z dystansu. Najlepiej nadają się do tego pociski OB. Na bliski kontakt ze swoim odpowiednikiem amunicja P.pancerna . Co się tyczy pancerników i niszczycieli to raczej amunicja OB oraz torpedy.

 

Pozdrawiam

 

PS. Jak widzisz samoloty które ewidentnie będą Cię atakować to : Wybierasz tych co są najbliżej lub mogą zrobić Ci duże kuku wciskasz i trzymasz CTRL na klawiaturze , a na ekranie widzisz Swój kursor myszki i zaznaczasz delikwentów. Wtedy cała art.przeciwlotnicza wali tylko w tych zaznaczonych i nie rozprasza ognia na innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dawno nie gralem Kongo. Ale z tego co pamietam - na pewno Konig ma lepsze skupienie pociskow i znacznie lepszy pancerz. Konig jest wolniejszy ale lepiej kreci w omijaniu torped - bo jest znacznie krotszy. Ma duzo lepsze przeladowanie 26 sekund vs 32 i wolniejsze wieze 5 st/sek vs 8st/sek na Kongo. No 10 luf wobec 8 na Kongo.... to rekomopensuje znakomicie mniejszy kaliber. Pociski sa szybsze niz na Kongo i latwiej sie celuje. Konig ma gorszy zasieg - bo tylko 16km ale to nie przeszkadza.

 

Czesto 'szczelam' sie teraz z Kongo i zazwyczaj obrywaja mocniej niz ja. Najczesciej uciekaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę poszedłem na skróty i za dublony kupiłem EXP-a aby móc pograć Gnaisenau . Pierwsza bitwa( mam zrobionego go na maxa ) i moje wrażenia :

 

shot-16.10.01_17.39.25-0218_zpsivriduvy.jpg

 

Artyleria średnia 128mm ( modyfikacja która miła być wprowadzona w 1945 ) bije na 6,6km i potrafi zatapiać DD i CA. Artyleria główna 380mm trochę brakuje jednej wieży ale i tak potrafi na dystansie do 15km wpakować ładną cytadelkę nawet pancernikowi. Dodatkowo okręt ma wszystkie plusy swojego Premium brata, od którego zresztą jest szybszy :-)

 

Ciekawostką jest artyleria AA która u mnie ma 74 i tnie z nieba wszystko co wrogie lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.