Skocz do zawartości

Pierwsze próby z tektórą czyli armata dywiazyjna ZIS-76


ModelarzXXS

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze problemy z logiką i matematyką.

 

Koledzy delikatnie Ci sugerowali, że materiały i wykonanie w formule 1 kwietnia się co najwyżej trzymają.

 

Poniał?

Bo prościej i bez wyrażania dosadnych opinii już się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to radziłbym żeby szanowny autor wątku zajrzał do słownika i sprawdził jak się poprawnie pisze: "tektura" czy "tektóra" i poprawił ewidentny błąd ortograficzny.

Co do samego modelu... Pomysł fajny na 1 kwietnia;) Choć widać że chłopak ma smykałkę do rękodzieła artystycznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to radziłbym żeby szanowny autor wątku zajrzał do słownika i sprawdził jak się poprawnie pisze: "tektura" czy "tektóra" i poprawił ewidentny błąd ortograficzny.

Co do samego modelu... Pomysł fajny na 1 kwietnia;) Choć widać że chłopak ma smykałkę do rękodzieła artystycznego

Po pierwsze mam dysortografię.

Po drugie to nie jest na 1 kwietnia.

Pisałem, że to coś zrobiłem na lekcji plastyki 2-4 tygodnie temu

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz dysortografie to częściej powinieneś sięgać po słownik i sprawdzać czy aby nie popełniłeś błędu. Poza tym w przeglądarce masz przecież wbudowany słownik który na czerwono podkreśla Twoje ew. błędy w pisowni

 

Jak na model na lekcje plastyki to jest ok. Jaką ocenę dostałeś? Fajnie że pochwaliłeś się swoim dziełem tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo teraz pisząc, że zrobiłeś to na lekcji, poniekąd zdradzasz swój wiek. Niestety, zawsze znajdzie się ktoś, kto musi dogadać.

Od siebie dodam tylko, abyś nie zrażał się niektórymi komentarzami, rób dalej to, co lubisz.

Życzę Ci powodzenia w modelarstwie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta armata jest zdolna do oddania przynajmniej jednego wystrzału?

A w jakim sensie?

Jeżeli chodzi o zamek to nie da się z tektury falistej niczego dokładnego zrobić, więc ta armata nie może strzelić. (Poza tym to tektura niewielkiego wymiaru i nie ma pocisków do niej)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam tylko, abyś nie zrażał się niektórymi komentarzami, rób dalej to, co lubisz.

Życzę Ci powodzenia w modelarstwie!

Nie zrażam się komentarzami.

I raczej nie zaprzestane z modelami, bo już jestem przyzwyczajony do niewychodzenia tak jak się chce. (Już od kilku lat zajmuje się modelami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o zamek to nie da się z tektury falistej niczego dokładnego zrobić, więc ta armata nie może strzelić. (Poza tym to tektura niewielkiego wymiaru i nie ma pocisków do niej)

Szkoda, kurcze, szkoda...

A może by załadować ją od przodu? Bez pocisku. Samym prochem tylko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.