Skocz do zawartości

KW-2 1:48 Hobby Boss


KW-2

Rekomendowane odpowiedzi

Nie długo kilka fotek z budowy ale na razie nie ma co za bardzo pokazywać.

Jak już trochę się z tym wszystkim ogarnę to coś wrzucę. (najpierw musze poczytać jak na forum wrzuca się focie już tam kiedyś coś podpatrzyłem ale nie doczytałem

PS. Na razie wyciąłem kila części i na razie skleję tą "wannę" (chyba to się jakoś tak zwie) potem coś fototrawionego i jak już będą chociaż się zarysowywać kontury modelu to wtedy jakieś fotki:)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Moderatora- pacjent założył 6 tematów, nastukał 62 posty i...nic. Gdyby ich nie napisał, to świat dalej toczyłby się dalej. Nie wyglada mi to na 17stolatka... Szkoda serwera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szósty temat, a żadnego zdjęcia efektów tylko wręcz żałosne wypociny. Mam dziwne wrażenie, że teraz będziemy świadkami min. 3 stron na temat jak się zdjęcia wstawia, czemu się nie wyświetlają, czy tez ich rozmiar będzie nieodpowiedni.

1085140800_1435861992.gif

 

PS... masz stronę do tworzenia BBCode dla zdjęć, ale musisz mieć konto picassa w Google http://www.picasa2html.com/, może dzięki temu ograniczymy z 2 strony spamu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trudno dołączę. A do czego? To wy uskuteczniliście troling w tym temacie. Chłopak założył temat. Napisał jeden post. Temat czekal na aktualizację. A to Wy teraz tu wypisujecie. Dajcie mu spokój i zostawcie wątek. Widać że ma 10-12 a z wiekiem sciemnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego KW-2, cierpliwość kolegów oraz moja też ma granicę...

 

Panie moderatorze co ja znowu takiego zrobiłem!

Założyłem temat napisałem co zrobiłem i mówiłem żeby czekać na zdjęcia a to koledzy nastukali tu Bóg wie ile postów czemu za to ja mam ponosić koncekwencje!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co założyłeś temat? Żeby napisać że nic na razie nie dodasz bo nie ma co pokazywać? To temat zbędny. Po co Ci on obecnie? Miejsce rezerwujesz? Publiczność zbierasz? Zaglądałeś w inne warsztaty? Nie zauważyłeś, że główną cechą jaką się charakteryzują to wrzucenie nawet zdjęć tego co w pudełkach, przedstawienie konkretnego malowania. To jest forum, podstawą czegokolwiek w tematach z działów Warsztat i Galeria są zdjęcia, bez nich możesz sobie bloga pisać, ale to już nie tutaj. Póki co jedynie śmiecisz na forum tematami które nic nie wnoszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho, Tomek się wpienił, tamy pościły- łapcie parasole i kalosze, spodziewamy sie powodzi!

A nie da się ukryć, że ma racje... Zakładać temat, w którym pierwszy post brzmi "nic nie zrobiłem, nie mam co pokazać, kiedyś coś tam będzie. może" mija się z celem i przeznaczeniem działu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Przysiadłem do warsztatu i natknąłem się na takie coś o nazwie "Jig".

Znalazłem te słowo w etapie robienia gąsienic.

Ten jig to jakaś część na którą trzeba nawlec gąsienice z pojedynczych ogniw ale potem tej części chyba do modelu się nie wkleja bo jej na żadnym zdjęciu ani w instrukcji nie widzę, więc może to tylko taka forma żeby dobrze ukształtować gąsienice przy ostatnim kole???

Proszę o odpowiedz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40% prac i ani jednej fotki? To po co ten warsztat?

Bo następne 5 stron będzie o tym jak wstawiać zdjęcia.

 

Szybki jesteś

 

A wszystko dlatego że nie ma wątku warsztatowego jak założyć i poprowadzić warsztat

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KW-2 wrzuć jakieś foty.

W razie czego coś Ci się doradzi, coś poprawi. Inne osoby są w stanie podejrzeć ile "zabawy" jest z danym modelem. Co do niego pasuje itd..

Do prezentacji gotowego modelu masz galerię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.