Skocz do zawartości

V Wrocław Model Show, 2-3.04.2016


lejgo_inc

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem na festiwalu po raz 5, czyli, odwiedziłem wszystkie jego edycje.

Zawsze był to bardzo radosny i szczęśliwy wyjazd. Można zaobserwować rozwój tego konkursu, jest, co raz lepszy.

Gratuluję organizatorom bardzo udanej imprezy. Panu Dyrektorowi II LO gratuluję i dziękuję za to, że takim przychylnym okiem patrzy na nas fascynatów.

Fundatorowi nagrody głównej, właścicielowi sklepu M-Zone, dziękuję za wyróżnienie mojego modelu i przyznanie mi pięknej nagrody.

Pozdrawiam wszystkich spotkanych kolegów, tych starych, i tych nowo poznanych.

Do zobaczenia za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Byłem pierwszy raz na festiwalu i nie żałuję. Całość zorganizowana bardzo pozytywnie, atmosfera super.

Gratulacje dla organizatorów za tak udaną imprezę. Ponowne i nowe spotkania ze znajomymi. Mam nadzieje do zobaczenia za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy wszystkim za miłe słowa, cenne uwagi itp.

Z wszelkich niedociągnięć wyciągniemy wnioski i winnych niebawem skażemy

Ja od siebie jeszcze chciałem wrzucić kilka zdjęć...nieco innych modeli...

 

"Topola-S" każdy zapewne zna albo w najgorszym wypadku widział pomykającego po drodze...

 

DSC_1584_zpsegzyzo3e.jpg

 

Ale nie każdy widział jego baniakową antywybuchową zawartość...

 

DSC_1582_zps5aejlrhw.jpg

 

Był też HMMWV w wersji M1025A2 (chyba, że się pomyliłem)

 

DSC_1585_zpsuk9v4gck.jpg

 

A także jak mawiał śp. gen. S. Petelicki samochód rolniczy typu "Honker" w wersji "Skorpion" (szkoda, ze nie ma go w skali 1:35 )

 

DSC_1586_zpskgqecsor.jpg

 

I mały zwinny "Talon"

 

DSC_1592_zpsnqfxynlw.jpg

 

Wraz z niezbędna skrzyneczką...

 

DSC_1593_zpsuthmoko2.jpg

 

"Zawinąć" kupiony model bezcenne...następny można było kupić na giełdzie za gotówkę

 

DSC_1610%20kopia_zpso9m1bviv.jpg

 

Aha! i jeszcze jedno....

 

5WMS_confused_resize.gif

 

A tym wszystkim, którzy przegapili imprezę informujemy, że już się zakończyła, pozostał co najwyżej kurz na parkiecie, następna za rok na, którą już teraz serdecznie Was wszystkich ZAPRASZAMY !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas imprezy pojawiło się pytanie osoby z zewnątrz o możliwość kupna gotowych modeli.

Jeżeli któryś z Was jest zainteresowany sprzedażą swoich modeli, możemy służyć kontaktem.

Zastrzegamy jednocześnie że jako organizatorzy WMS w żaden sposób nie partycypujemy w transakcjach, nie czerpiemy z nich żadnych korzyści ani nie ponosimy odpowiedzialności za dalsze losy transakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Porozmawialiśmy ostatnio o anonsowaniu modeli, które można wymienić na bilety NBP i zastanawiamy się jeszcze nad formą w jakiej tą informację podać.

 

Ustaliliśmy przy okazji dwie sprawy:

1. Szósty WMS odbędzie się 1-2 kwietnia 2017.

2. Temat przewodni VI WMS 2017 to "SĄSIEDZI" (w domyśle: sąsiedzi naszego kraju w różnych sytuacjach historycznych i bieżących - celowo nie piszemy nic więcej, ciekawi jesteśmy Waszych interpretacji)

 

Coś więcej podamy już w osobnym wątku poświęconym VI WMS.

 

Pozdrawiam, Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.