Skocz do zawartości

M1113 Dumvee "Zielone Berety" w zimowym Afganistanie 1:35


makinen

Rekomendowane odpowiedzi

Galeria Konkurs Zima 2015

Model zakwalifikowany do:

Klasa 2 - Pojazdy wojskowe

Specjalna 1 - Najlepsza relacja z prac warsztatowych

Specjalna 3 - Najlepsza interpretacja tematu konkursowego

Warsztat TUTAJ

 

 

W ramach Galerii prezentuje gotowy model HMMWV M1113 based dumvee należacy do Zielonych Beretów operujących w Afganistanie. Wszystkie informacje dotyczące użytych zestawów i budowy są w warsztacie.

viewtopic.php?f=192&t=50576

Inspiracją klimatyczną było trochę to zdjęcie

aac.jpg

 

No i finał- zima...

IMG_0768_zpsjnbmgob2.jpg

IMG_0770_zpssxlakxds.jpg

IMG_0771_zpsgwesflhy.jpg

IMG_0772_zpsmae67dej.jpg

IMG_0773_zps9aolg40b.jpg

IMG_0774_zpsjxvqp0n1.jpg

IMG_0775_zpsdcppvyza.jpg

IMG_0776_zps0v7ss29q.jpg

 

A teraz zdjęcia:

Wnętrze przed zamknięciem

IMG_0743_zpscciln7pp.jpg

IMG_0744_zpswsp0zbgc.jpg

IMG_0745_zpsk9c3fsdb.jpg

IMG_0746_zps1ykvcpbj.jpg

Figurant A (kiepskie zdjęcia) w Multicam

IMG_0748_zpshv1h1nj8.jpg

Sam model

IMG_0759_zpsz9faizso.jpg

IMG_0760_zpsinuyohne.jpg

IMG_0761_zpsbpcpipnf.jpg

IMG_0762_zpsluwtdzko.jpg

IMG_0763_zpsped5kuhz.jpg

IMG_0764_zps68brczza.jpg

IMG_0765_zps9bjzbd3l.jpg

IMG_0766_zps5dq6a1hp.jpg

IMG_0767_zpsds8fkv46.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Głosowanie rozpocznie się od godzin rannych w dniu 21 grudnia 2015 i potrwa do 31 grudnia do godziny 23.59

Galeria będzie zamknięta aż do czasu zakończenia głosowania.

 

Pozdrawiam

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze wielkie gratki. Świetna praca, cała masa detali i własnej roboty. Podglądając twój warsztat miałem nadzieję że twój model zdobędzie jakieś zaszczytne miejsce. I udało się. Nie odbierz tego źle, ale myślę że z modelem Kamila przegrał tylko ze względu na efekty malarskie. Podejrzewam że gdybyś używał aero, robił te wszystkie modne teraz cieniowania itp. to z pewnością byłaby ostra walka o pierwszą lokatę. Niemniej jednak twoje modele zawsze przyciągają uwagę, szczególnie że wspierają je ogromną wiedzą merytoryczną. Gratuluję i cieszę się że to nie miało miejsca:

 

Strasznie mi się ten Dumvee podoba. Niestety mam przeczucie, że zginie marnie w pojedynku z drugowojennymi wynalazkami....

 

Osobiście (i to nie jest podpucha) czułbym się źle gdyby mój model został oceniony wyżej niż twój i Kamila. Ja się cieszę że go w ogóle udało mi się go na czas skończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, trafiłem z typowaniem całego podium w "Twojej" klasie Bardzo się cieszę z Twojego wyniku, należało Ci się :git: Z ukraińskimi cudeńkami Kamila K. to raczej nikt nie ma szans, ale zrobiłeś kawał naprawdę dobrej roboty. Gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.