Skocz do zawartości

Gdańsk,Gdynia,Sopot i okolice


Seba77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Przeglądając fora modelarskie trudno nie zauważyć że kilka , kilkanaście osób jest z Trójmiasta lub okolic. Więc może już czas aby się gdzieś spotkać wymienić doświadczeniami i po prostu pogadać. Jest raz do roku Osowskie spotkanie ale można przecież częściej i nie tylko w Osowej.

Jakie są Wasze propozycje? Czy taki pomysł na spotkanie, zaprezentowania prac nie koniecznie ukończonych znajdzie oddźwięk w Trójmiejskim środowisku modelarskim?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już było wiele propozycji co do spotkania, raz chyba wypaliło "za mojej kadencji mieszkania w Trójmieście". Wczoraj małe prywatne spotkanie z kolejną osobą z Gdyni miałem i fajnie jakby było nas więcej. A żeby każdemu pasowało to najlepiej chyba jakieś miejsce po środku (czyt. Sopot)

 

Ale czekam na Wasze opinie - ja jestem chętny i to tylko kwestia ustalenia szczegółów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

jako, że ostatnio tak się zdarzyło że mieszkam w Trójmieście i chyba za moment będę miał trochę więcej czasu, aby wrócić do modelarstwa chętnie bym dołączył do jakiegoś meetingu.

 

Pozdrawiam

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Gdynia odpowiada na spotkania? Jedno w miesiącu ?

Dobry węzeł dla kierunku Wejherowo, Hel, Osowa, Gdańsk.

Sopot itd.

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej pasuje Gdynia i Sopot, z Gdańskiem troszkę gorzej ale może jakiś termin też by pasował. Pomysł, że raz w miesiącu fajny, aczkolwiek jeśli byłaby możliwość to może nawet 2 razy w miesiącu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wygrała Gdynia, wybrana większością zainteresowanych. Zacznijmy o raz w miesiącu. Stary Top-Gun w piwnicy . Jak będzie lepsza miejscówka albo projekt na ukończeniu to zmiana na inną miejscówkę.

Zenek adres znasz z chłopakami

Pozdrawiam Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SAAB, tam gdzie Cie odwiedziłem na ul. Morskiej?

 

Żeby zacząć szybciej to proponuję sobotę 20 lub 27 luty, co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luty odpada na typowe cykliczne spotkanie, marzec tak i to fajnie końce miesiąca. To będzie po Bytomiu. Moze się wybieracie. Trójmiasto jak kto jedzie do Bytomia, kto planuje na 99%.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrać się nie mogę bo już wcześniej miałem zaplanowany weekend ale jeśli ktoś byłby uprzejmy i 2-3 modele wziąć to byłbym bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Ja również jestem za takimi spotkaniami.

Czas mam mocno ograniczony bo żona w 9 miesiącu Adele możne uda mi się coś ogarnąć :-)

Podajcie czas i miejsce :-)

Gdynia dla mnie trochę daleko ale w razie czego coś powinno udać mi się ogarnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Udało mi się założyć sekcje modelarską przy klubie MW RIWIERA , " KOMPAS" , także jeżeli chodzi o salę na spotkanie to już jest sam poszukuję chętnych do sekcji . Zainteresowanych zapraszamm na facebooka (mamy stronę sekcji )lub napiszcie na adres mw.sm.kompas@interia.pl , dopiero się organizujemy najbliższe spotkanie 27.02.2016 godz. 10:00 klub RIWIERA s.209 ZAPRASZAM . ORGANIZUJEMY WSPÓLNY WYJAZD NA ZAWODY DO INOWROCŁAWIA 23-24.04.2016 itd.

Link do strony KOMPAS

https://m.facebook.com/Kompas-487504771429649/?ref=bookmarks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Jak widać jest w trakcie ustalania od dłuższego czasu

 

Ale zapraszamy do klubu modelarskiego, którego spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę (16 kwietnia) w Klubie Marynarki Wojennej "Riwiera" od godziny 10:00. Zaproszenie jest do każdego chętnego, także mamy nadzieję, że do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.