Skocz do zawartości

Mirage 2000C 1:72 Italeri by Focus


Focus

Rekomendowane odpowiedzi

128234-10189-pristine.jpg

20170113_181958.jpg

Ależ ciemne te zdjęcie zwłaszcza 1720 MM walka z washem tamki w toku może faktycznie lepiej było go przeryć.

Edytowane przez Focus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten model z tamki ale to przepak własnie italeri i te linie podziału słabiutkie sa w niektórych miejscach prawie ich nie ma ale znowu ciężko ich przeryć bo sa szerokie a płytkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atlis dzięki za zdjęcia. Te malowanie które proponuje italerka z 70 na stateczniku to początek lat 90 nie dali żadnego godła na statecznik z EC1/5 "Vendee" z okresu operacji "Pustynna Burza".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten model z tamki ale to przepak własnie italeri i te linie podziału słabiutkie sa w niektórych miejscach prawie ich nie ma ale znowu ciężko ich przeryć bo sa szerokie a płytkie

Podobny problem jest z liniami w modelu Iła którego robię, z tym że linie są szerokie i jednakowej głębokości. Ja poradziłem sobie z nimi szlifując cały model papierem aż do momentu w którym linie stają się wąskie. Następnie poprawiam je, delikatnie pogłębiając, dzięki czemu efekt końcowy jest zadowalający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu starczyło lekko pogłębić. Nie wyobrażam sobie zeszlifowywania do równa. Jak już to istnieje zalać CA debonderem usunąć nadmiar przeszlifowac na mokro wypolerowac i ryc ile dusza zapragnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Że Mirage 2000C z Italeri to gniot to już wszyscy wiedzą. Morał z budowy tego modelu jest taki dokonywać przemyślanych zakupów. W tym roku ma wyjść nowy model Mirage 2000C ponoć dużo ładniejszy i taki multimedialny. 

IMG_20200331_213404.jpg

Edytowane przez Focus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu marzę żeby pomalować koła i postawić model ma kołach. Dziś znowu będzie to trudne może uda się czarnym kolorem prysnąć. Dobrze że idą święta i mam nadzieję że będę miał wolne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie patrze, mógłbys popracowac nad dyszą bo wyglada smutno 

Edytowane przez Moses
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no raczej, niebieski transparentny i szary wash w tym kierunku coś myślę. Pitot z Mastera też by się przydał i jakieś ładne rakiety popatrzę co jest do kupienia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z francuskim uzbrojeniem na rynku dodatków raczej bieda. Air-Graphics robi pociski MICA, kilka razy u nich różne rzeczy zamawiałem i wychodzi dość sprawnie i dość rozsądnie cenowo. Res/kit robi zdaje się Magiki, są polscy dystrybutorzy. Super 530 chyba nie do dostania. Bomby BGL też ma w ofercie Res/kit. Można też sprawdzić stronę L'arsenal - też rozsądnie cenowo wychodzi z wysyłką - zamawiałem u nich Damoclesa i ASMP-A. Tylko L'arsenal taki trochę przeciętny jakościowo.

Ale to i tak wszystko rozbija się o międzynarodowe wysyłki - niby powinno wszystko działać, ale może być różnie.

Całkiem fajne Magiki są w zestawie Mirage'a F1 Special Hobby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Focus napisał:

i udało się pomalować koła na czarno ?

 

No to teraz wąskie paseczki tasmy naklejaj na obwód kółeczek i psikaj szarym 
mirage_2000_23_of_52.jpg

mirage_2000_34_of_52.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.