Skocz do zawartości

Elefant - 1:35 - Dragon 6465


marcinpiot

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!

Pora na moją pierwszą galerię. Wyszło, jak wyszło. Z kilku rzeczy jestem zadowolony, kilka będzie mi się śnić po nocach (jak np. powichrowane DSy).

 

Dziękuję wszystkim, którzy poświęcali swój czas zaglądając i komentując mój wątek warsztatowy.

 

Będę zobowiązany za wszelkie uwagi i sugestie, bo chciałbym kolejny model zrobić lepiej.

 

 

272c700044e9f9c57804afc3e339fa4d.jpg

 

f2b621ea39809335523550e7aa15e21e.jpg

 

8fe70a084d2607968dea400bd5dceb4c.jpg

 

6c7cbfb09e3894e1ef78bf0fe6dbf7ee.jpg

 

228b66c67c50df1f6df2ca0403e69870.jpg

 

63540df0a7f19753d7435935c5d9d577.jpg

 

0afb3533119e8278c4d4f2ada4a29d0a.jpg

 

636532aee6fb8dd6023159353ece72fc.jpg

 

5225800ec51ea026d7ed526eaa01e440.jpg

 

0f8826d8578ca50ef58eade60c7c8c00.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na pierwszą galerię, to nieźle. Nie podobają mi się tylko obicia na prawym pancerzu, czarny chyba nie był najlepszy do tego. Plamy oleju - Gąsienice tez bym dał na odwrót, te zrudziałe powiesiłbym, ciemnometaliczne dałbym na podwozie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Panowie, bardzo dziękuję za wszystkie Wasze uwagi. Przepraszam, ze dopiero teraz, ale wcześniej nie bardzo miałem jak, żeby usiąść na spokojnie i odpisać.

Panowie, bardzo dziękuję za wszystkie Wasze uwagi. Przepraszam, ze dopiero teraz, ale wcześniej nie bardzo miałem jak, żeby usiąść na spokojnie i odpisać.

 

Bardzo się cieszę, ze zrobiłem ten model, bo widzę jak słabo wychodzi mi malowanie i ile do zrobienia, jeśli nie chcę zmasakrować KT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się. Ciemny, monotonny, nudny. Obicia wyglądają jakby ptak nas.ał. Plamy oleju przypominają plamy po kawie. Przy kamo widać straszny odkurz. Brudzenie pigmentami fatalne, jednolite. Gąsienice nie posiadają metalicznych przetarć.

 

Noooo, nic dodać nic ująć, niestety.

 

Robienie obić chyba moja największa zmora. Kompletnie tego nie kontroluję. Zawsze coś próbuję, staram się, a wychodzi właśnie tak. Może następnym razem.

 

O tym że ciemny to pisałem w warsztacie. Kolejny learning na przyszłość - rozjaśniaj, nawet jeśli wydaje się ok. A że odkurz, to taka karma. Nie chciałem czekać na czyszczenie / ożywianie aero i tak wyszło.

 

Gąsienice - fakt, bez komentarza. Wstyd, wstyd, hańba, wstyd.

 

A na czym polega nudność? Bo tego nie czuje zupełnie, niestety. Nie mam do tego oka/driveu. Jesteś w stanie jakoś to wytłumaczyć bardziej, tak żebym spróbował unikać tego w przyszłości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończony to się liczy !

Mimo (nie znam się i nie podobają mi się nie współczesne pojazdy pancerne) wad, gratulację że skończyłeś, oglądałem warsztat i bardzo podobało mi się Twoje zacięcie.

Więc brawo Ty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.