Skocz do zawartości

Panzer IV/70(A) Sd.Kfz.162/1 [1:35]


Dumo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Super wygląda po tym washu:) Czy mógłbyś zdradzić nieco więcej, jak go nakładałeś? Czy dałeś sam olej i później go ściągałeś, czy rozrobiłeś olej z rozcieńczalnikiem i robiłeś tylko drobniejsze smugi? Bardzo podoba mi się ten efekt, jest lekko zabrudzony, ale wszystko jest dalej bardzo subtelne, no mega dobrze to wygląda:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ładnie.

 

Dzięki

 

Super wygląda po tym washu:) Czy mógłbyś zdradzić nieco więcej, jak go nakładałeś? Czy dałeś sam olej i później go ściągałeś, czy rozrobiłeś olej z rozcieńczalnikiem i robiłeś tylko drobniejsze smugi? Bardzo podoba mi się ten efekt, jest lekko zabrudzony, ale wszystko jest dalej bardzo subtelne, no mega dobrze to wygląda:)

 

Na początek na całość płukanka ciemny olej artystyczny z terpentyną, po wyschnięciu wytarte za pomocą wacików do uszu. Następnie biedronka z koloru niebieskiego zielonego białego i jasnego brązu. Ruchami góra dół pędzelkiem rostarte i po wyschnięciu znów wytarte za pomocą wacików. Po wyschnięciu sidolux i punktowy ciemny brązowy wash nakładany pędzelkiem 00. To by było na tyle. Dzisiaj zaczynam obijanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Przynajmniej masz porządek na warsztacie. To maluj.

 

Nadal porządki i patrzcie co i ile mi się uzbierało przez lata

 

W pudełkach:

 

MG6453jpg_qxwhrre.jpg

 

MG6454jpg_qxwhrrx.jpg

 

Po kompresji:

 

MG6457jpg_qxwhrrw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Greif ma trochę racji, ale zależy co chcesz osiągnąć. Bo jeżeli pojazd stoi przez kilka dni to te srebrne wytarcia powinny być pokryte rdzawym nalotem. Tak czy inaczej na kołach też wypadałoby je dorobić.

Mlotkowanie mi się podoba, zanosi się na rychły koniec projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyy ale "felgi" chyba takie czerwone nie zostawisz? Skoro od cholowania gąsienica się błyszczy to i ranty w felgach też powinny...

 

Greif ma trochę racji, ale zależy co chcesz osiągnąć. Bo jeżeli pojazd stoi przez kilka dni to te srebrne wytarcia powinny być pokryte rdzawym nalotem. Tak czy inaczej na kołach też wypadałoby je dorobić.

Mlotkowanie mi się podoba, zanosi się na rychły koniec projektu.

 

Czerwień zostanie zalana jasnych gęstym łoszem i pigmentem żeby pordzewiało, jednostka ta musiała trochę postać jak jej skrzynia biegów pierdzielnęła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzisz świadomie z dwóch różnych kolorów (żywa stal i minia) aby uzyskać ten sam efekt? Dla mnie kompletnie bez sensu.

 

Oj czepliwi czepliwi jak zawsze a na koniec wychodzi zawsze jak trzeba, spokojnie będzie Pan zadowolooony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
i jak widać "felgi" olane...

 

Bo tu nie chodzi o to by złapać króliczka...

 

Po co łapać króliczka sko­ro tak przy­jem­nie się go go­ni? Szko­da, że nie po­myślałeś, że może króliczek naj­bar­dziej w świecie chce zos­tać złapany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz Rafał wprost, że nie interesuje Cię merytoryczne podejście do tematu i wszyscy darują sobie radzenie Tobie w tej materii.

 

To gadamy o królikach czy merytoryce ?

 

Merytorycznie jest jak najbardziej pozytywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.