Jump to content

Fokker E.IV Wingnut Wings 1:32


MarcinWSS
 Share

Recommended Posts

Model super Widziałem w sobotę oryginał... ale to były kurduplaste samoloty Swoją drogą od razu przyszło mi na myśl jak w modelu można odwzorować tę blachę, ale widzę, że ktoś już to wymyślił. Ba! Nawet zrobił.

Mam pytanko odnośnie śrub rzymskich. Robiłeś, kupiłeś? Jak robiłeś, to w jaki sposób, a jak kupiłeś, to gdzie mogę to dostać?

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za opinie Panowie. To dla mnie swoiste wektory kierunku w którym podążać. Na tapecie kolejny Wingnut. Śruby rzymskie to gotowiec od GasPatch.

Polerowanie blachy najpierw próbowałem zrobić metodą opisaną na stronie Wingnut Wings - wydała mi się ona jednak nie do końca dobra. Przećwiczyłem kilku producentów farb - najlepiej w/g mnie zachowuje się zestaw Mr.Hobby silver jako główny kolor i "jelitka" malowane pędzlem metalizerem w/w firmy i lekka przecierka bawełnianą szmatką całości. Dzięki temu "szlify" zyskują dodatkowy efekt "trójwymiaru".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.