Skocz do zawartości

Złoto - w blasku jesiennych kałuży


pedzelek

Rekomendowane odpowiedzi

Przyglądam się od pewnego czasu temu warsztatowi i muszę przyznać, że zarówno tematyka jak i wykonanie bardzo mi się podoba! Efekt końcowy będzie świetny!

 

Pozdrawiam!

Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedronka to nie nowość... Ale zastanawiam się czemu temu gościowi wytrzeszcz zrobiłeś? I takom kontrasowom gembe:))

 

Tez sie na tym zastanawialem. I doszlem do wniodku, ze to wermaht zombie

Ale kazdy robi to co lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale to cieniowanie gęby za ostre, za sztuczne. Nie podoba mi się. Za dużo jasnego.

 

Może i tak. Malowane akrylami 100%. Drugim razem rozważę wspomóc się olejnymi dla plastyków.

 

9a5fc83ee8db4207.jpg

 

 

pedzelek - niezła ta plandek wyszła. Podoba mi się

Pewnie miałeś na myśli wykonanie, a nie malowanie

Udało mi się jednak poprawić.

Zapraszam do prezentacji. Opelek oprócz lusterka i zwiniętej plandeki przedniej to skończony.

 

c51a5b1dfe8f0543.jpg

 

d6d334e367576bd1.jpg

 

fa4d77b81d625737.jpg

 

46c4360f57852545.jpg

 

58c98915aec860f8.jpg

 

df3189828a1ac08c.jpg

 

685bb292cdc15a34.jpg

 

Przy świetle słonecznym:

10570cbdaaca43a0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10570cbdaaca43a0.jpg

 

Te sterczące rude druciki tak zostawisz? Stać Cię na więcej.

 

Sorry, ale to cieniowanie gęby za ostre, za sztuczne. Nie podoba mi się. Za dużo jasnego.

 

Może i tak. Malowane akrylami 100%. Drugim razem rozważę wspomóc się olejnymi dla plastyków.

 

A akrylami 100% nie da rady tego zrobić? Proszę Cię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A akrylami 100% nie da rady tego zrobić? Proszę Cię.

Co taki w gorącej wodzie kompany.

Pomalowałem jak pomalowałem. Widocznie na lepiej nie miałem czasu albo uważałem ,że tak będzie dobrze.

 

Te sterczące rude druciki tak zostawisz? Stać Cię na więcej.

 

Jeśli masz lepsze zdjęcie jak to zrobić to chętnie zobaczę. Ja korzystałem z tego:

 

03ccec5777ec2b2c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz lepsze zdjęcie jak to zrobić to chętnie zobaczę.

 

Chociażby tak?:

blitza3.jpg

 

Widocznie na lepiej nie miałem czasu albo uważałem ,że tak będzie dobrze. Oficer to ostatnia główka jaką malowałem- i jej najmniej czasu poświęciłem.

 

Zostały cztery dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak chciałem zrobić dokładnie do mojej wersji opla.

Wersji było naprawdę sporo. A plandek chyba więcej jak opli.

 

Jednakże zrób to dobrze, skoro musisz, niech przez otwory przechodzą pętle, a nie takie sztyce. Haki, powiedzmy, są na burtach pod plandeką, więc ich nie widzimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wystarczyło zapytać ...

Staram się unikać pytań. Później niektórzy mogą zarzucić mi...

(nie będę pisał co dokładnie mam na myśli. ktoś bardziej wtajemniczony będzie wiedział)

 

..To ten drugi opel. Jakieś zbliżenie by się przydało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

jak dla mnie ani jedno ani drugie, opel nawet jak z magazynu, plandekę miał jeszcze prima sort, wczesny okres produkcji , ja bym zrobił jak na 3 str instrukcji abera, prostokąt z ściętymi rogami a do tego uszko z paskiem...

http://www.aber.net.pl/upload/pdf/7b5e12b248127fc6732dc1fbb27dfaec.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze- pod koniec wojny Niemcy latali wszystko - wszystkim. Jak nie-zrobisz jest ok. Abstra:bip:ąc do oponentów... Blitz byl podstawowym modele ciężarówki produkowanym również przez Mercedesa ale z drewniana kabina. Opcji tego było wiele... po wojnie tez robiony wiec trzeba kontrolować tabliczki znamionowe. Niemcy używali wiele typów pojazdów wiec plandeki również mogły być z czegoś innego dopasowane na szybko. Tak wiec bez stresowo podejdźmy do tematu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.