Jump to content

TAMIYA - szpachlówka światłoutwardzalna


Recommended Posts

ja mam zarówno szpachlówkę jak również lampę UV ale jakoś nie przypadła mi do gustu dużo lepsza w obróbce i rozprowadzaniu jest zwykła - wiem że to może być moje subiektywne zdanie ale takie mam - szpachla za kupę forsy leży sobie w skrzynce i tyle

Link to post
Share on other sites

Jak chcesz szpachlę do szybkiej obróbki to kup po prostu szpachlówkę z utwardzaczem. I nie jakąś modelarską, tylko normalną lakierniczą. Ja zapłaciłem 10zł i oprócz specyficznego zapachu jestem zadowolony. Nakłada się trochę łatwiej niż szpachla mr hobby, bo nie przypomina tak bardzo konsystencji kleju oraz nie trzeba czekać paru godzin na gotowość do szlifowania. Jak doliczysz czas, że często trzeba szpachlować ponownie, to sporo czasu się zaoszczędza.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Zawracanie gitary z tą światłoutwardzalną. W słońcu nie schła, w lampie uv do paznokci nie schła. W końcu tyle leżała, że sama z siebie wyschła w tubie. Wyrzucone pieniądze. Na rynku jest kilkanaście, co najmniej, szpachlówek po prostu schnących. W tym również Tamki, szara, korzystam, jest ok.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.