Jump to content

KTO Rosomak, 17 Wielkopolska Brygada Zmechanizowana


mandrivecs
 Share

Recommended Posts

Drugi Rosomak na warsztacie - wersja bazowa w barwach 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej im. Gen. Broni Józefa Dowbor-Muśnickiego.

 

27215152569_3b161e0d54_b.jpg

 

Jesienne wieczory stają się coraz spokojniejsze - więc powoli zacznę pracę nad drugą maszyną.

Zestaw bazowy:

 

38276558954_753266c607_b.jpg

 

Do tego uzupełnienia w postaci kalkomanii ToRo MODEL 35D37 KTO Rosomak cz.2 oraz konwersja również ToRo MODEL 35025 KTO Rosomak - Wersja bazowa.

Zapraszam do podpowiadania, oceniania i komentowania.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cieszę sie że wreszcie Rosomaki "obrodziły"

Jako, że kończę vw, wytaszczyłem pudło z tym samym Rosomakiem co tradycyjnie jest w moim przypadku konsekwencją "jakiejś "książki, ewentualnie zdjęć, a że kończę ksiażkę Jacka Dutkiewicza pt. :" Dziennik Dowódcy Rosomaka" zwiazanego właśnie z 17 Wielkopolską Brygadą Zmechanizowaną, padło na tego "Rośka", ja wiem, że to nie wyścigi, ale zobaczymy kto wcześniej skończy.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Ty coś wreszcie skończysz...?

Dwa Rosomaki, niemieckie pływadło na konkurs, karetka humvee, rosyjski GAZ jakis pokrak, dumvee, strażacki humvee, M1151 z PKW, M-ATV, Land Rover, Willis SAS, strażacki UNIMOG....

O co tu chodzi...?

 

Trochę kolegę rozumiem, ale nie znaczy, że popieram w tych działaniach ;) Sam mam rozgrzebane blisko 20 modeli i widzę teraz że jak raz się w to wpadnie, to ciężko potem jakiś skończyć.

Link to comment
Share on other sites

Jeden ma problem z ukończeniem modelu, drugi kupuje na potęgę i nie może się przełamać aby wreszcie rozpocząć, trzeci boi się wstawić coś w warsztat. Życzę koledze powodzenia :-)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
27 minut temu, Kercher napisał:

Haha kurde odgrzeje kotleta. 

Ale

Na zdjęciu na gorze jest wóz którym jeździłem i jestem prawie pewny, że za kierownicą właśnie siedzę ja haha

Miła niespodzianka, trafiłem tu totalnie przypadkowo xD 

Powodzenia. Zamawiam model 

 

Ja też do kawalerii wstąpić chciałem. Może do dziury go to dokończy rozbabrane modele!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Kercher napisał:

Haha kurde odgrzeje kotleta. 

Ale

Na zdjęciu na gorze jest wóz którym jeździłem i jestem prawie pewny, że za kierownicą właśnie siedzę ja haha

Miła niespodzianka, trafiłem tu totalnie przypadkowo xD 

Powodzenia. Zamawiam model 

 

Dajesz! 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
3 minuty temu, mandrivecs napisał:

Pominąłeś odrabianie lekcji z gawiedzią 😉

To było wczoraj- ja mam trzy gawiedzi -temat znany. Najbardziej buduje mnie informacja przekazana o 21.30, ze na jutro potrzebne będą klej, listewki,  papier ścierny itp.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, robertmodelarz napisał:

To było wczoraj- ja mam trzy gawiedzi -temat znany. Najbardziej buduje mnie informacja przekazana o 21.30, ze na jutro potrzebne będą klej, listewki,  papier ścierny itp.

Potwierdzam... Ciekawy jestem jak tak zorganizowane nauczycielki ogarnęły by prowadzenie budowy - dostawy, podwykonawców, koordynację bałaganu i sztywne ramy czasowe harmonogramów... 😉

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, bulik58 napisał:

Gdy sie kiedys nie chcialo nosic teczki to teraz trza nosic woreczki, Oto cala tajemnica zawodowa. 

Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie na budowach Kierownik Kontraktu, Projektu, Budowy, czy Koordynator nie nosi woreczków 😉

I nie mogą sobie pozwolić na "o kufa, przypomniało mi się o 21:30 co reszta ma robić jutro od 8 rano..." 🤗

Link to comment
Share on other sites

Ja parę lat przepracowałem w tej instytucji dlatego teraz zdarza mi się chodzić w brudnych butach....i nie mam nerwicy natręctw oraz wyrzutów sumienia.  

Prezentuj broń! - www.gosc.pl

3 minuty temu, mandrivecs napisał:

Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie na budowach Kierownik Kontraktu, Projektu, Budowy, czy Koordynator nie nosi woreczków 😉

I nie mogą sobie pozwolić na "o kufa, przypomniało mi się o 21:30 co reszta ma robić jutro od 8 rano..." 🤗

Na pewno nie skleję tego modelu:

1/16 Oficer Kompanii Reprezentacyjnej WP - ICM - KFS-miniatures

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, mandrivecs napisał:

O sklejenie tej figurki poprosił mnie kolega, który ma prawicowo-narodowy skręt i chce sobie na biurku w robocie postawić...

Każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma. Jak sklejać to sklejać , na pewno to nie jest marszałek Piłsudski.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.