Jump to content

Zapowiedzi i nowości - Hobby Boss


Recommended Posts

Witam

Pojawiły się zapowiedzi Hobby Bossa w skali 1/35.

HobbyBoss 82416 AAVP-7A1 RAM/RS w/EEAK

HobbyBoss 82411 AAVR-7A1 Assault Amphibian Vehicle Recovery

HobbyBoss 82406 Delta Force FAV

HobbyBoss 82419 M706 APC product improved

HobbyBoss 82422 V-150S Commando APC 90mm Cockerill Gun

Tak więc mamy nowego gracza na rynku modelarskim

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • Replies 311
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Wiadomo trochę więcej  -  http://www.armorama.com/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=35710&mode=thread&order=0 Pozdrawiam Krzysztof  

Posted Images

oto pierwsze zdjęcia seryjnego v 105 zrobione na ipms na Filipinach.....z tego co widać na zdjęciach wnętrza nie ma...;((((

 

 

db877409438d3b23.jpg

 

 

 

43c1119838acc27b.jpg

 

 

i dla porównania model żywiczny firmy new world miniatures

 

 

6ab95cb3735a126e.jpg

Link to post
Share on other sites

Ten V-105 to jest to!! Już się nań doczekać nie mogę. Miałem kiedyś cuś takiego z Verlindena albo Trophy Models, ale to był kloc żywicy pełny . Sam pojazd jest przecudnej urody. Mniam

Link to post
Share on other sites

Hobby boss zaczyna kosić i to mocno . Nie dawny czas temu zrobiłem od niego M4 high speed tractor , model naprawde niezły jak za okolo 90 zł ( wtedy tyle stał ) wszytsko bardzo dobrze spasowane , zero jakichkolwiek problemów przy sklejaniu , plus niezły silnik ( którego i tak nie widać później prawie ) . Jeżeli będą wypuszczac tak nietuzinkowe modele , to mają naprawde duże szanse narobić zamieszania wsród konkurencji..

 

Co jak co ale najbardziej kusi Land Wasser Schlepper. Ciekawe za ile go wycenią ? Modeli zbytnio drogich nie mają więc może 150-200 będzie maks.

 

Pzd|2

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Chciałem to kupić jakoś wysyłkowo gdzieś na wschodzie, ale jak na złość jest jak dotąd jeno w sklepach w Niemczech i we Francji - czytaj 'w najdroższych'. No nic, poczekamy chwilkę i gdzieś się uda taniej niż za 110 pln kupić (tyle wychodzi z Niemiec).

Link to post
Share on other sites

Tylko jeden rejon świata handluje tanio, szybko (od zamówienia do dostawy do domu 7 dni), pewnie (od dwóch lat kupuję tam modele bez problemów) i bardzo dobry kontakt mailowy. Kupuję w sklepie internetowym hobbyeasy.com. Polecam.

Głowa mnie boli jak widzę ceny modeli i akcesoriów w polskich sklepach modelarskich. Ale tak już chyba musi być.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Tylko jeden rejon świata handluje tanio, szybko (od zamówienia do dostawy do domu 7 dni), pewnie (od dwóch lat kupuję tam modele bez problemów) i bardzo dobry kontakt mailowy. Kupuję w sklepie internetowym hobbyeasy.com. Polecam.

Ameryki nie odkryłeś, wielu z nas zaopatruje się w sklepach na dalekim wschodzie.

Głowa mnie boli jak widzę ceny modeli i akcesoriów w polskich sklepach modelarskich.

A słyszałeś kiedyś o cle ?

Link to post
Share on other sites

Seb - mój post to tylko odpowiedź nz pytanie Avi. I po co ta ironia w Twoim poście. Wiemy co "w trawie piszczy" na rynku modelarskim. Mój ból głowy musiał mocno Ciebie dotknąć, że napisałeś takiego posta. Niestety dożyliśmy takich czasów, że nie musimy kupować w naszych sklepach i jest fajnie.

Link to post
Share on other sites

Nie chce mi się kontynuować tego wątku. Oczywiście, MCzarnowicz cło to poważna i ważna sprawa. Może lepiej sprawdzić przepisy celne i dopiero wtedy pisać tego typu pytania. Nigdy nie otrzymałbym tej przesyłki, gdyby byłoby to niezgodne z polskimi przepisami. Ja śpię spokojnie. Pozdrawiam.

 

P.S. Zastanawiam się skąd biorą się tego typu posty jak Seb-a i MCzarnowicza. Panowie to nie przestępstwo kupować w zagranicznych sklepach internetowych. Wielu modelarzy tak robi, więc dajcie mi już spokój.

Link to post
Share on other sites

Oczywiście, że jest cło na zabawki m.in. modele. Nie opłaca się indywidualnie, raczej jednostkowo, sprowadzać modele np. z USA. Model za nim dotrze do odbiorcy w Polsce jest oclony. Poczta Polska wyda model, ale po wniesieniu dodatkowej opłaty celnej. Inaczej jest np. z zabawkami wysłanymi z Hongkongu, bo cytuję:

"Przepisy celne

Hongkong jest obszarem wolnocłowym, import lub eksport towarów wymaga minimalnych procedur celnych. Ocleniu podlegają wyłącznie następujące towary: tytoń, alkohol, olej węglowodorowy i alkohol metylowy bez względu czy są one importowane, czy pochodzenia miejscowego. Cło jest z góry płacone przez sprzedawcę i jest zawarte w cenie tych towarów."

Zachęcam do studiowania zasad celnych przed dokonaniem wyboru sklepu internetowego.

Link to post
Share on other sites

Mateusz, czemu odbierasz nasze posty jako ataki na ciebie? Gdzie ja wytykałem cię palcem, za to że kupujesz u skośnego? Zapytałem się tylko czy płacisz cło. Mnie tam nie obchodzi zupełnie komu dajesz zarobić, dla mnie mógłbyś kupować nawet od zielonych ludzików na marsie. Komuna padła, mamy wolny rynek i wolny wybór. Ja tam wole pójść sobie do miłego sklepiku kilka przecznic od domku, pogadać ze Sprzedawcą, powymieniać się doświadczeniem i spostrzeżeniami, bo modelarskie hobby to nie do końca "gra na giełdzie w kup taniej" ale też dzielenie z ludźmi wspólnej pasji. Natomiast nie mam zamiaru nikogo przy użyciu wody świeconej i ramek po częściach nawracać na jedynie słuszną wiarę i prostowac ścieżki do polskich sklepów. Tak więc Mateuszu upuść troszke pary bo nikt cię ty nie wytyka palcem.

 

 

A swoją drogą, bo w archeologi za bardzo do czynienia z cłami nie mam, ta Hongkongska tax free zone to reminiscencja przejście HK do żółtych i za pare lat się skończy czy juz tak permanentnie zostanie?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.