Jump to content
Shilka (Robert T.)

Zapowiedzi i nowości - Hobby Boss

Recommended Posts

Avi raczej w 35 na stronce hb widziałem zapowiedz leo i był w 35 .

Merkavy raczej nie omieszkam spróbować z racji że nie mam żadnej jeszcze a 4 wyjątkowo urodziwa jest.

Mi najbardziej przypadł do gustu Pershing z tą mega długa lufą

Merkava... ciekawe kiedy ją wydadzą, czekam na nią , ale bardziej z racji tego, że może coś się ruszy w kwestii dodatków do Mk.IV (gąski, gąski!!), bo samego modelu pewnie nie kupię, mam żywiczniaka z Legenda, i bardzo wątpliwe czy jakiś plastikowy model choć trochę zbliży się do do mk.IV z Legend pod względem zdetalowania...

Merkava (...), mam żywiczniaka z Legenda,

Dokładnie tak jak ja. Ciekawe o ile będzie gorsza ta z HB, jakie strzelą babole... :>

Przez Was też mnie ochota na Merkavkę nachodzi :/ a zarzekałem się, że nie skleję nigdy :/

Dokładnie tak jak ja. Ciekawe o ile będzie gorsza ta z HB, jakie strzelą babole... :>

Ta z Legend tez nie ustrzegła się błędów- koła napędowe i jezdne Ale to da się łatwo poprawić , no i gąski, kurde co bym dał żeby ujrzeć wreszcie porządne...

Ta z Legend tez nie ustrzegła się błędów- koła napędowe i jezdne

Dostrzegłem już te nieścisłości, ale łatwo je można poprawić. Zresztą póki czekam na gąski to studiuję non stop wszelkie zdjęcia i opisy tego czołgu coby wykonać go później możliwie najlepiej.

Ciekawe ile HB policzy sobie za tą Merkave

Myślę, że podobnie jak za Centauro - 100 - 115zł

Dostrzegłem już te nieścisłości, ale łatwo je można poprawić. Zresztą póki czekam na gąski to studiuję non stop wszelkie zdjęcia i opisy tego czołgu coby wykonać go później możliwie najlpiej.

Prawidłowe koła jezdne można kupić z Legend, a napędowe łatwo przerobić Ale gąski t tragedia, i tylko przez nie nie mogę zacząć budowy...

A po za tym więcej błędów nie ma, no będzie trzeba tylko dorobić osłonę kabla, który będzie dołączony do siłownika na ckm-ie na jarzmie działa, no i pare detali właśnie na tym siłowniku, ale po za tym to świetny model.

Co do zdjęć, to przewertowałem ich już kilkadziesiąt, jeśli nie kilkaset

To ja czekam na te chińskie bwp

ja też

A na te KTO ?? WZ-551 robi tylko Trumpek i jest rzadko spotykany

A na te KTO ?? WZ-551 robi tylko Trumpek i jest rzadko spotykany

mi sie ogólnie chińczyki (pojazdy) podobają, ale raczej ze względu na wstręt do gąsek będę planował KTO

Wątpię ażeby wyprzedzał jakościowo i merytorycznie Tamiye.

Cześć Paweł

To ty jeszcze wojujesz z Pershingiem Tamki - ile to już czasu? Chylę czoło Przypuszczam że model wypieszczony.

Co do Tamiyi to zgodzę się z Pawłem - że przeginają z uproszczeniami i zasadą jak najmniejszej ilości części. W Hobby Bosie można przypuszczać że detale nie będą tak finezyjne jak w Tamiy-i.

Pozdrawiam

Robert Tyczyński

Heh widzę, że przez wakacje będę zbierał nie na nowego kompa, a na modele, bo tyle fajnych rzeczy wychodzi i wszystkie chciałoby się mieć.

Chcę mieć tą całą chińską armię

No to kilkanaście tysięcy pojazdów czeka .

Będziemy atakować małymi grupkami po 12-13 milionów - powiedział chiński generał pochylając się nad mapą .