Skocz do zawartości

M29c Krab


rtoipmodest

Rekomendowane odpowiedzi

Tak niestety nastąpił jakiś skurcz przy klejeniu i dół gąsienic zachodzi do środka. Ale na szczęście bedzie to dio i jakkoś się podmaskuje (pojazd przechylony na 1 strone, błotko, źdźbła traw na gąskach..).

Teraz czekam na folię na plandekę i zabieram sie za coś przjemnego (bardziej niz model) - robienie scenki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mówisz o drewnie?

Jak zaczynałem figurki to poprosiłem ojca o wytoczenie podstawki, Dałem mu wymiary, a no przekazał je jednemu z tokarzy. Człowiek ten wymyślił ten kształt (było to jego 2gie podejście bo pierwszy wzór przypominał wazonik - vide LRRP). Teraz mam powiedzmy mastera z którym chodzę do gościa toczącego w drewnie. Używam trzech średnic 8,12 i 15 cm (światło).

Góra moich podstawek nie jest płaska tylko ma obramowanie i gips idzie do środyszka - to chyba widać na forach.

Posdstawki są z drzewa brzozy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subgrafik specialnie dla Ciebie bo na razie mi się nie spieszy z malowaniem

2d816286d9b4d1b7m.jpg

 

Jako wielki guru dałem dupy i zrobiłem za krótkie boki.

Zatem bez przesady.

 

Dziś poprawiłem i dodałem jeszcze szmatę pod stelarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne stadia malowania dio. Dziwne jak błyskawiczne zalatwia się dobre pędzle :x Przyjdze jeszcze 1 lub 2 kolorki i pigment.

994b9b4933b42b08.jpg

95b2fffbc6cfd755.jpg

Dorobiłem grubsze błotko na pojeździe i moje odwieczne marzenie rośliny na gąskach

0894c7b3844f025e.jpg

eb81812c42356112.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobiłeś że po pomalowaniu dio na zielono w kolejnym twoim poście jest już kolor piasku

 

No właśnie był dylemat co psikać pierwej? Ja potrzebowałem miękką roślinność skoro ma maskować koślawe gąski i brak (no prawie) pięt u jednej żabki. No to go psik H80. Kolor podłoża to ohra H83, naniosłem ją pedzlem (w przeciwnym razie zielsko dostałoby więcej farby- zrobiłoby się grube i łamliwe). Bajoro to wariacje czerni, H72 i jakiejś bardzo ciemnej olivki Revell, na to lakier.

Dziś wieczór dodałem suchy pedzel z H103 - mocno kontrastuje z H73. Ale przy pignentach o to chodzi. No i nałożyłem DRY MUD na całość i jeszcze jego mieszankę z Dark Earth. Próbowałem Vietnam Earth, ale do kitu.

Jutro psiknę rozpuszczalnikiem i obaczymy. Jak już będę zadowolony z ziemi - liczę się z nakładaniem wilgotnej papki i rozpuszczaniu jej natryskiem, dopieszczę zielsko, pomost i te dwa bambetle.

 

Proszę mi powiedzieć jak mam w jednym poście cytować więcej niż 1 osobę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę mi powiedzieć jak mam w jednym poście cytować więcej niż 1 osobę?
W kazdym poscie, obok ikonki icon_quote.gif, masz taka mala z cudzyslowem. O, taka: icon_quick_quote.gif .To jest selektywne cytowanie. Zaznaczasz sobie fragment tekstu, ktory chcesz zacytowac w dowolnym poscie (dowolnego autora), klikasz ikonke selektywnego cytowania i w polu szybkiej odpowiedzi na samym dole pojawia Ci sie zaznaczony fragment opatrzony odpowiednim znacznikiem cytowania (z wstawionym nickiem autora). Tak mozesz sobie cytowac do woli fragmenty z kadego posta. Zaznaczasz tekst, klikasz ikonke, zaznaczasz tekst w innym poscie, klikasz ikonke itd, do bolu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano pis z rozpuszczalnika. Jestem szalenie zadowolony.

Daję tylko miniaturki by całe deliciozo wyszło na większym rozmiarze.

 

Uhaha fotosik się zbiesił , zapasowa lokalizacja:

http://www.smallscaleafvforum.com/forum/viewtopic.php?t=2735&start=30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.