Skocz do zawartości

Ford F-350 1/35 Meng


chorąży

Rekomendowane odpowiedzi

Duża bestia ale części  mało, co ma  z tego wyjść ? jeszcze nie wiem ale najpierw wersja prawie salonowa a później improwizacja w kierunku gun-truck czy inny technicals

IMG_20190114_175617.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model w zasadzie wekkendowy, chociaż szczerze powiedziawszy to średnio każda z cześci a w zasadzie podzespoły trafiały do "kreta" co najmniej 3 razy ale to z powodu mojego braku doświadczenia z błyszczącymi powłokami malarskimi..

IMG_20190115_183250.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz trochę inspiracji: http://www.armorama.com/modules.php?op=modload&name=SquawkBox&file=index&req=viewtopic&topic_id=240910. M.in. takie coś:

131_0703_12_z+ford_f350+side_view_iraq.j

Bardzo fajnie wyszło to co zrobiłeś, tylko chrom taki lekko nie chromowy. No i popraw tego "Forfa" w temacie :super: 

Edytowane przez kubisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kubisz napisał:

Tu masz trochę inspiracji: http://www.armorama.com/modules.php?op=modload&name=SquawkBox&file=index&req=viewtopic&topic_id=240910. M.in. takie coś:

131_0703_12_z+ford_f350+side_view_iraq.j

Bardzo fajnie wyszło to co zrobiłeś, tylko chrom taki lekko nie chromowy. No i popraw tego "Forfa" w temacie :super: 

 

 THX  :)

W zestawie są felgi jak na zdjeciu jako drugi wariant, podobnie z progiem pod drzwiami, drugi jest (tylko) podobny od tego opublikowanego, szczerze powiedziawszy widząc gdzieś to zdjecie podświadomie kierowałem sie nim w wyborzek koloru, tylko pamietam gdzieś na forum dyskusję i konkluzja, że w pudełku jest inna niz na zdjeciu wersja, zresztą i rura wydechowa i zderzak tylny i oznaczenia marki itd. są inne niż w pudełki. Polecam ten zestaw, skleja sie świetnie, części pasują a poza tym przemyslanie zaprojektowali połączenie szyby znętrze, duzo szkła itd.  Przy okazji odkryłem patent i całe zaczernienie, montaż szyb malowałem flamastrem do opisywania płyt cd/dvd ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, trzeba wziąć się za wersje militarną, inspirując się "czerwonym" wydłubałem "baszte" ze zdjęcia wynika ze ma podwójne ściany na szerokość nadkola, co zgadza się z szerokością pudła, skrzynki amunicyjnej do PK. a wiec z "fipsa" i wstępnie trysniete podkładem na czerwono ....  niestety skończył sie zapas "pk" więc stanąłem i kombinuję skąd skanibalizować...

 

 

IMG_20190126_143021.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.