Skocz do zawartości

TUPOLEW TB3 4M-17 (9/250 AПДД) 1/72 ICM


crustian

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
4 godziny temu, LordDisneyland napisał:

Cały czas się zastanawiam, jak te bidne podwozie ze szprychowymi kółkami od roweru Pelikan utrzyma taki kawał plastiku. A ty, zamiast kleić szybciutko i poznać odpowiedź na to niebagatelne pytanie , zaliczasz imprezę za imprezą jak jakiś kaowiec -stachanowiec :szczerbol:

Też dumam nad tym patrząc na te szprychy...

no widzisz ale ta imprezka była ważna i bardzo i wielki pokłon dla chłopaków...w Inie można było zobaczyć mi-24, mi-2 i głuszca a w Koszalinie suczki tralalala my znamy wasze sztuczki... lalalala... więc były priorytety ? o patrzaj no:

DSC00745.JPG

DSC01391.JPG

Edytowane przez crustian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.05.2019 o 17:10, Grzes napisał:

O kurcze!
Tymi zdjęciami jesteś usprawiedliwiony.

A te Su gdzie stały? W Świdwinie?

Jakoś tak...toć w Powidzu już od dawna nie stoją ? to masz 2 bonusowe,cały album u mnie fb jutro ?

DSC01507.JPG

DSC01508.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Tym razem była Babaryba2019... więc znów nie posunęło się nic do przodu...w tygodniu i czasu za bardzo nie ma...bo i po 8godzinach składania samolotów w 1:1 nie ma też chęci na inne skale, ale obiecuję, że przy najbliższej wolnej odzipce coś podłubie. tymczasem o: 2 zdjęcia z 1025 jakie udało mi się poczynić na festiwalu warszawskim

DSC01898.JPG

DSC01986.JPG

Edytowane przez crustian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

jakiś krzywy...coś...cza było się namęczyć z prostowaniem...tłumacze weź się wyprostuj nie garb się to nie...musiałem zastosować środki perswazji... ?

Туполев ТБ-3 69.JPG

Туполев ТБ-3 70.JPG

Туполев ТБ-3 71.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.09.2019 o 14:52, WujekAlice napisał:

A Zwieno ktoś tu robił?

raczej nie...

natomiast u mnie jak to bywa woziłem się trochę jako sędzia... Łask, Bielsko-Biała...niestety Szczecin odpadnie, więc może coś "grzebnę" dalej w nadchodzącą odzipkę.

 

DSC04529.JPG

DSC06226.JPG

DSC06227.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a jeszcze dodam, że B-B nie było wycieczki do bazy lotniczej ale organizatorzy zadbali o emocje ?

DSC05544.JPG

DSC05787.JPG

Edytowane przez crustian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, crustian napisał:

DSC05787.JPG

 

Siedzi na torach króliczek i je marchewkę. W pewnym momencie przejechał pospieszny i obciął królikowi tyłek. Biedak zaczął szukać swojej tylnej części ciała, zaglądał pod podkłady i inne dziury, oglądał szyny. I znowu "przeleciał" pospieszny i obciął królikowi głowę.

Morał: Nie oglądaj się za dupami bo stracisz głowę !

Pozostaje mieć nadzieję że tym razem ucierpiał tylko warsztat :mrgreen:

Tupolewa oczywiście a nie ten z ..................

Edytowane przez abtb
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
12 godzin temu, WujekAlice napisał:

jak się zaczęło warsztat i to taki to chyba wypadałoby skończyć?

Oj tam zaraz takie dąsy. Takim warsztatem to się trzeba delektować i smakować jak ostatnim kieliszkiem "ogórkowej" wink3

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, WujekAlice napisał:

Ja rozumiem, że panienki ,ale jak się zaczęło warsztat i to taki to chyba wypadałoby skończyć?  Bo tak nie po chrześcijańsku  zostawić widzów z wywieszonymi ozorami z ciekawości "co dalej będzie?"

ale ja jestem ateistą...

6 godzin temu, WujekAlice napisał:

A ile się można delektować? Już się podelektowałem, przetrawiłem i chcę jeszcze.

będzie będzie cierpliwość to piękna cecha ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, abtb napisał:

Oj tam zaraz takie dąsy. Takim warsztatem to się trzeba delektować i smakować jak ostatnim kieliszkiem "ogórkowej" wink3

 

"ogórkowa" była wyśmienita, szkoda, że to była ostatnia butelczyna... bedem płakał i łkał  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, WujekAlice napisał:

No to napiszę że nieludzkie tak kazać czekać - człowiekiem chyba jesteś??

chyba he, choć czasami wstyd... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.