Jump to content

WujekAlice

Members
 • Content Count

  958
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by WujekAlice

 1. Fajna robota . Na temat modelu się nie wypowiadam, bo nie robiłem - dawno temu Hasegawę F6F3, a potem Academy F6F5 - oba zestawy uważam za bardzo przyjemne i przyjazne. A ten Emperor to musiał mieć strasznie pokład upaćkany Do tego nie wiadomo skąd czerwoną glinką - pewnie ktoś na butach przyniósł Z Hellcatami jest ten problem, że zbyt dużo fajnych malowań nie ma - Kocia Morda, 2-3 brytyjskie i tyle. Wersji też nie za dużo.
 2. Czy ktoś wie, czy katapulta też jest w zestawie?
 3. Należy jeszcze podkreślić jedną rzecz - - galerie większych samolotów, tj. więcej niż jeden silnik tłokowy to u nas spora rzadkość, dla tego tym bardziej trzeba pochwalić wykonawcę (będę się podlizywał jeszcze koledze z abecadłem na plecach, bo mam z nim pewien interes do przerobienia ) Co nie zmienia faktu, że faktycznie dominują mniejsze samoloty w galeriach. Bo w warsztatach te duże dominują w kategorii "zaczęte - nieskończone" - w tym miejscu pozdrowienia dla kolegów od Do 24, TB1 i Pe 8.
 4. Nie będę się w takim razie czepiał, może to i też trochę kwestia oświetlenia. A co węgierskich malowań to znalazłem jeszcze wczesne z 1942 z biało-zielono-czerwonymi strzałami zamiast krzyży. Jeszcze fajniej.
 5. Ładny, nieoczywiste malowanie, tylko, że deko się świeci
 6. Tryb warunkowy - "jeśli" - nie "na pewno" - nie doczytałeś dokładnie postu - nie bądź suweren
 7. Fajna, solidna robota -nareszcie nie-rura . A jesli coś spieprzyłeś - to Ty wiesz najlepiej - nie pierwszy rzut oka nie widać.
 8. P40 Mistercrafta - czyli stary dobry Heller - dobry wybór - model porządny, w miarę łatwy i przyjazny, a i budżetowy
 9. Podoba mi się i samolot i robota. Jak na malowanie pędzlem to też bym tak chciał. Za to kalki odstają na skrzydłach. A ciepłe słowo o RS MODELS zachęca do jednak bliższego poznania się z wyrobami tej firmy
 10. Starego też mam - zobaczę jak to tam wygląda i dorobię.
 11. Japończyki Fajne - sam bym chciał... A do MS 406 od razu sobie kup wnęki podwozia od quickboosta, żeby pustką nie straszyły... Kabina z żywicy też jest, ale lepiej powiedzieć była... są blachy Eduarda za dychę z wyposażeniem kabiny
 12. Może nie nowość - ale w Mojehobby pojawiły się dwupłaty z I Wojny Rodena - ponoć to bardzo chodliwy towar. znaczy na pewno bardzo chodliwy, bo było z 12 "tytułów" dzisiaj rano a teraz zostało 3.
 13. Też mam takiego - w piwnicy, dostałem na Gwiazdkę. To było w tych czasach, kiedy jeszcze modele dostawałem na Gwiazdkę... Ech.... fajnie było... A sklejałem kiedyś Airfixa - to z tych Airfixów, które radę dają. Też siadam, paczę. Może któryś z kolegów kopsnie się po jakieś napoje gazowane? Dla mnie najlepiej Schweps citrus mix, tylko zimny!
 14. Tylko, ze kokpity samolotów nie-mysliwskich wcześniej też malowano na kolor czarno-szary.
 15. to i ja się też pochwalę fajnym zabytkiem - jednym , ale za to dużym.
 16. Malowanie z okolic Morza Śródziemnego, jak mniemam?
 17. Dobrze, że kolega GrzeM odkurzył galerię , bo by mi się całkiem zgubiła, a to było nie było najgłośniejszy model tego roku! Jak zwykle u jpl-a - bardzo solidna robota, a tym razem nawet więcej, bo bardzo fajnie wyszedł ten niebieski - takie fajne zróżnicowanie, nie jest to taka granatowa bryła, tylko to żyje.
 18. Wspaniałe! Klimat głębokiego PRLu na głębokiej wsi. Prawie się popłakałem ze wzruszenia - to se ne wrati - na szczęście! ale jednej rzeczy brakuje - ławeczki pod sklepem i osobników spożywających wina proste
 19. Pudełka odpowiedniego szuka. Ale chyba już znalazł - podetnę większe.
 20. To jeden z tych Airfixów, które dają radę - robiłem, złego słowa nie powiem - ale ta Airfixowska nitologia.... Dornier Do 17, którego szukasz jest jeszcze bardziej w porządku. Jesli się zastanowić - który Dornier 17 E/F - czy ten z RS czy ten Airfix - teraz Bilek - to odpowiedź wcale nie jest taka jednoznaczna...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.