Jump to content

WujekAlice

Members
 • Content Count

  1,179
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by WujekAlice

 1. Kilka zakupów od różnych dostawców razem:
 2. Świetne. Podoba mi się. Gratulacje.
 3. To nie kalambury - to pismo obrazkowe. Mam przetłumaczyć?
 4. Jakby kogoś interesowało - to nowości i wznowienia od Airfixa
 5. Yokosuka E14 dotarła - cala, zdrowa
 6. Zdarzało się - ten psychol znad Malty tak umiał. A silnik Foki mial tendencję do niezbyt równej pracy - przynajmniej tak to brzmiało. I dymił mocno.
 7. Model niezbyt efektowny, standardowe malowanie, teoretycznie nic specjalnego Ale robota . Bardzo mi się podoba...
 8. Haśka ma puste wnęki podwozia, trzeba dokupić Quickboosta. Wnętrze kabiny skromniutkie, ale jest żywiczny zestaw, bodajże Pavli do tego z z osłoną kabiny vacu. W całości daje to radę. Oczywiście do polskiej wersji kalki Techmodu. Całość Qrde koło stówy...
 9. Pytanie, czy model tak do końca pasuje do kalek... My używamy C130E, a model to jest C130H - nie wiem, jakie są zewnętrzne różnice, na pewno mają różne silniki
 10. Jak ci rąk zacznie brakować do czytania gazety, to pogadamy. Zrezygnować z ulubionej zabawy tylko dlatego, ze trzeba zamienić zabawki na większe?
 11. Też będę zaglądał. Ale tak dwie sprawy - jak wiadomo to są wypraski Dragona, ale nie mają 20 , a 30 lat. Coś mi to nie pasowało, bo pamiętam, jak się śliniłem do tych modeli jeszcze na studiach (zdecydowanie za krótki finansowo byłem wtedy na Dragony), a to było sporo dawniej niż 20 lat. Druga sprawa - aparaty fotograficzne - zdaje się, że wszystkie samoloty rozpoznawcze to były bombowce zaopatrzone w kamery - czyli najpierw był bombaj, a potem wstawiali aparaty i bomb juz nie targał. Zresztą przeglądam właśnie tzw. handbuch wersji B2, a tam są bomby, ale o aparatach nic nie piszą. Jeśli prze
 12. Hej! Słusznie prawi... Stosunek 1/2 - sklejone/magazyn wcale nie jest taki zły...
 13. Klasyczny model rozwodowy...
 14. A jakby tak zmniejszyć to do 1/72.... ech...
 15. Panzer II Tamki , Stug IV Academy - mało części, modele duże - 1/35 i stosunkowo tanie.
 16. Nawet chyba wcześniej. Wiem, ze się jak zwykle czepiam - a ten RLM 76 to nie powinien być nieco bardziej niebieski? A nawet nieco seledynowy? tu wygląda, jak amerykański jasno szary, albo brytolski light gull gray. Chyba, że to tak na zdjęciu wyszło.
 17. Tak bajdełej - popatrzcie jak to różnie bywa - gerfreiter Michel ma 23 lata, jest grefreiterem i jego pierwszy lot bojowy kończy się po kilkudziesięciu minutach. Jego rówieśnik, niejaki "Bubi" Hartmann też ma 23 lata w 1945 roku - no bo rówieśnik, jest oberstem, czyli pułkownikiem, lotów bojowych od cholery i tak circa about 350 maszyn na koncie.
 18. Ładny, bez brudzingowej przesady. A dół to jaki kolor? znaczy jaki RLM?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.