Skocz do zawartości

2 x Bf 109 E 1:48


Bengal

Rekomendowane odpowiedzi

He he, Ale tego modelu juz nie można dostac, ledwo udało mi sie zdobyc the weekend edition na ebay z UK, o profi to można pomażyć.  ? Myslałem że jak dokupie blaszki to bedzie wrzystko, ale siateczka wyglada oki po dostawieniu osłony. Wiec I'm  happy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.06.2019 o 12:17, Abominus napisał:

Podczas licznych akcji nad afrykańskim niebem, Elles uzyskał pięć zwycięstw i tym samym zdobył miano Asa. Niestety dzień po odniesieniu swojego piątego zwycięstwa, dokładnie 11 grudnia 1941 roku, podczas walki powietrznej, Elles broniąc ogona swojego dowódcy, został trafiony w chłodnicę przez Hurricane'a. 

W tym przypadku słowo niestety jest dosyć nie na miejscu. Raczej "stety", bo nasi wyeliminowali dobrego pilota myśliwskiego. Poza tym i tak mu się nic nie stało.  A Messery ładne. Aż mnie korci, żeby przestawić się na "królewską" skalę. Tyle, że nie mam aż tyle miejsca na "kwadracie". A ten RLM02 wnętrza kabiny to jest pewny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Franz75 napisał:

Niewiem jak Edek mógł takiego babola zrobic. The wing radiator ... is gone, just a plane surface,  troche więcej sie spodziewałem po Edku.

Oj tam, jeszcze większy babol to kadłub za długi o 4mm i przeskalowane sloty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.10.2019 o 08:51, WujekAlice napisał:

W tym przypadku słowo niestety jest dosyć nie na miejscu. Raczej "stety", bo nasi wyeliminowali dobrego pilota myśliwskiego. Poza tym i tak mu się nic nie stało.  A Messery ładne. Aż mnie korci, żeby przestawić się na "królewską" skalę. Tyle, że nie mam aż tyle miejsca na "kwadracie". A ten RLM02 wnętrza kabiny to jest pewny?

Tak RLM 02 był uzywany do drugiej połowy 1941, samoloty były dostarczane na poczatku 41 więc raczej przemawia za RLM 02,  109 F2 to juz miały RLM 66. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello every one,

Stan prac na dzis. Kadłub i skrzydła sklejone. Problemów nie było, tak jak juz pisałem to jest relax kit, specjalnie taki wybrałem po walce z short run Arado 196  made by Sword. Pomiedzy starecznikiem a sterami wysokosci była wieksza przerwa i tam poszło roche szpachli, a tak to dałem dla wyrównania MR Surfacer. 

 tuprtJU.jpg

o9eXDvc.jpg

XkvBvxB.jpg

KIZnX1m.jpg

Dodałem blaszke do filtru powietrza

TeTy5oq.jpg

No i chłodnice tez wyszły spoko.

Wm9PzQY.jpg

Teraz poczekam na maski do oszklenia, bo ida poczta, będzie otwarta kabina wiec trzeba będzie ładnie zamaskowac srodek oszklenia. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.