Skocz do zawartości

Sd.Kfz 7/1Flakvierling Tamiya 1/35


Evildead

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Seb napisał:

Może w takim wypadku by nie zapytał, bo może tak miało być?

Co do pracy z linku to rozbawiły mnie komentarze, bo model i figurki są beznadziejne.

Ty poradziłeś sobie nieco lepiej, ale do zachwytów jeszcze daleko.

 

 

No luzik , nie wzorowałem, się na tamtym linku , fakt posłodzone tam było  , u mnie daleko, daleko , ale powoli i do przodu

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, push-up78 napisał:

Mycke przemaluj mimo wszystko.

image.jpeg.332e90b004113e8a603576085b8d53fb.jpeg

Chyba i tak zrobię , nie rozumiem tylko po co tam w instrukcji czerwona ? , Błąd może , w sumie może nie powinienem tak sztywno patrzeć na tą instrukcję , może te starsze modele  tak mają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Greif napisał:

@Stojkovica widział klimatyzacje w tamtych czasach? ? Akurat w tej wersji przydała by się ramka ogrzewania :D takie cosik używane w prawie każdym niemieckim wynalazku

Greif, rozwiń proszę wypowiedź bo jestem niezmiernie ciekawy jak to miałoby działać. Pobudziłeś wyobraźnię :)

Edytowane przez enten
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Jak to niemce,  praktyczne, drut oporowy za szybką montowany przy szybie właściwej, takie hmmm małe akwarium z grzałką xD. Wystarczyło  aby mieć  okienko do jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to jest to wunderwaffe mein Fuhrer!

Co niemiecka technologia jednak to niemiecka technologia. Lubili zabawę z elektryfikacją.

Dzięki za wyjaśnienie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Evildead napisał:

Chyba i tak zrobię , nie rozumiem tylko po co tam w instrukcji czerwona ? , Błąd może , w sumie może nie powinienem tak sztywno patrzeć na tą instrukcję , może te starsze modele  tak mają

Nie wiem ale w walce raczej unikano jak ognia krzykliwych kolorów więc raczej takiego wynalazku nie uświadczysz w archiwach.Nawet tarczki na hełmach z czasem waffen ss zdrapywali tam gdzie była flaga 3rzerzy bo było to zbyt rzucające się w oczy potem już tylko dawali kalki z runami ss na hełmy bez flagi 3rzeszy.Na parkach zimowych białej stronie uświadczymy jedynie opaski wąskie w kolorze czerwonym lub zielonym zmieniano jedynie mocowanie na przedramieniu lewym lub prawym w zależności od dnia i rozkazu w celu identyfikacji własnych jednostek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, push-up78 napisał:

Nie wiem ale w walce raczej unikano jak ognia krzykliwych kolorów więc raczej takiego wynalazku nie uświadczysz w archiwach.Nawet tarczki na hełmach z czasem waffen ss zdrapywali tam gdzie była flaga 3rzerzy bo było to zbyt rzucające się w oczy potem już tylko dawali kalki z runami ss na hełmy bez flagi 3rzeszy.Na parkach zimowych białej stronie uświadczymy jedynie opaski wąskie w kolorze czerwonym lub zielonym zmieniano jedynie mocowanie na przedramieniu lewym lub prawym w zależności od dnia i rozkazu w celu identyfikacji własnych jednostek.

Ok , dzięki za wyjaśnienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem!

W malowanie nie wnikam, bo każdy maluję tak jak widzi i czuje!

Ale blaszki potraktowaleś po macoszemu. Stopki na Mauzery zrobiłeś, ale uchwytów na lufy tychże Mauzerów już nie. Gdzie uchwyty na bocznych osłonach silnika? Zostawiłeś plastikowe klocki. Dalej już nie chce mi się pisać...

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marioba napisał:

Czołem!

W malowanie nie wnikam, bo każdy maluję tak jak widzi i czuje!

Ale blaszki potraktowaleś po macoszemu. Stopki na Mauzery zrobiłeś, ale uchwytów na lufy tychże Mauzerów już nie. Gdzie uchwyty na bocznych osłonach silnika? Zostawiłeś plastikowe klocki. Dalej już nie chce mi się pisać...

Mariusz

Trochę źle to przemyślałem od początku , pomalowałem wypraski i ramki z blaszkami czarnym podkładem w sprayu , w sumie to nie za mądre posunięcie , pòźniej wszystko na klej ca , na pomalowanych ramkach z blaszkami prawie numeracji nie było widać , to i przeoczyłem to i tamto , uchwyty na lufy te harmonijki spieprzyłem i beznadziejnie wyszły to nie dałem , sam sobie problem narobiłem , podczas gięcia blaszek  farba odpryskiwała  i z najmniejszymi elementami ròżowo nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.