Skocz do zawartości

Nowości lotnicze w skali 1:48


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, marek d napisał:

Chyba  się poddam.. :mrgreen:

 

Człowiek słaby jest jak dziecko... :twisted:

 

Ale ten WXoG  to fajna sprawa - osobista maszyna najpierw Horbaczewskiego, potem Gabszewicza. I to "G" z innej bajki przy "WX". :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie wznowienie:

Heinkel He 177A in 1/48 - not the same old bird - The 1/48 Heinkel He 177A is arguably one of our most asked for models long time out of production. Yes all we might do now is to inject a required number of sprues and restock the model and that would be it. But not, this is not what we aim for. Some of the original moulds have been replaced with new ones which can assure much better quality notable mainly in the smaller parts. The new moulds are 3D machined and the images below show very well the levels of detail this new method brings. This so to speak old-new bird is scheduled for 2023 release.

image.thumb.jpeg.5d91183e8f7372ca69f08af2d11877f7.jpeg

 

image.thumb.jpeg.7da378e6683d4ada3d8ab867028ad7bf.jpeg

 

image.thumb.jpeg.263593e1db3f6d62ef4237cbf276cfc7.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marek K napisał:

Te drukowane wznowienie robi tak pozytywne wrażenie że mam nadzieję że wypuszczą sam kokpit do starego modelu 

 

Z tego co zrozumiałem, to część starszych form zastąpią nowymi, z detalami cyfrowo opracowanymi, zamiast ręcznej rzeźby. W zasadzie robią tak już od jakiegoś czasu, gdzie w pudełku jest miks - główne elementy to ręczna robota, a ramki z detalami są "cyfrowe", więc tu spodziewam się podobnego manewru, a nie wrzutu żywic z drukarki 3D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem, mam nadzieję, że nie zrugacie mnie.... Konkretne pytanko - jaki F-35 w dowolnej skali, składalny jak Tamiya, piękny jak detale Eduarda, no i wersja, że tak powiem, "póżnorozwojowa". Mi sprawia dziką radochę budowanie modeli a później ich oglądanie, wywalone mam na zawody/plebistydy/50 postów dziennie itd.

Do brzegu - Tamiya firma której modele same się składają to mój faworyt, to ma cieszyć a nie masturbować się czy przewody w komorze silnika są proste czy mają być  porozpiździane. Będzie f35 od  nich, jest meng, Kitty Hawk, italeri - a ja będę naciskał na cieszącą budowę modelu.

Więc jak Panowie , który lightning będzie fajny i się nie pobijemy ?

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok., tylko że nie znalazłem tego modelu w żadnym polskim sklepie. Naprawdę musi być tak,  że u nas jest obsuwa - Czesi mają, Niemcy, w GB też, cena nie zachęca, dlatego wolałbym kupić model u nas. 

Rozumiem, że model Meng-a, Italeri (co wynika z relacji na forum) będzie gorszy ?! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.