Skocz do zawartości

Mi-24, Zvezda 1/72


Matys

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystając dzisiaj z okazji i z nieco lepszego światła zrobiłem też zdjęcia mojego Mi-24.

Tutaj było trochę wkładu własnego, szczególnie w przypadku anten i wnętrza, do tego zestaw mastera z pitotem i działkiem.

Podobnie jak wczorajszy MD500 ten też malowany pędzlem.

iFO7A4k.jpg

bejxt2A.jpg

Jj9cYOX.jpg

IpbyFid.jpg

haSOfNx.jpg

LGkO4ex.jpg

zm7IKXh.jpg

A na koniec kilka zdjęć wnętrza, które szczęśliwie znalazłem na dysku:

ssD9S5o.jpg

2FlnmAg.jpg

041dTDc.jpg

SQpNA6F.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butelki z zestawu Alexminiatures, znalazłem kiedyś na Martoli. Nie wiem jak teraz z dostępnością czy czasem oczekiwania na zamówienie, w sumie sam bym chętnie jeszcze zamówił jeden zestaw. Skrzynka i plecaki z tego samego zestawu, karabiny wycięte z zestawów figurek Zvezdy HotWar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Adamsky napisał:

Grzesio one w standardzie są uwalone

moje foto

https://www.airplane-pictures.net/photo/112870/271-poland-army-mil-mi-24d/

 

Bez tytułu.jpg

Ależ ja o tym dobrze wiem... :szampan1:

Uśmiałem się w 2014 jak usłyszałem na konkursie w Bytomiu, że mam zbytnią tendencję do brudzenia modeli...  I śmigłowce się nie brudzą :peace:

Wziąłem sobie to do serca, a po czterech latach było już znacznie lepiej... 

...Nauczyłem się brudzić modele... :szampan:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba Mi się ?

Gratki za malowanie pędzlem. Ładnie wyszło.

Co do brudzenia. Podoba mi się jak jest. 

Jedno ale...Tablice. Wydaje mi się, że nasze Mi mają je jeszcze niebieskie i to z ruskimi napisami.

Widziałem ostatnio takiego w Gdyni na pokazach, tylko nie wiem jaki nr boczny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tablice weryfikowałem, dostałem informację tu na forum, że zielone Mi po modernizacji mają przerobione kokpity do noktowizji, a zatem już czarne. Wcześniej na pewno miały turkusowe.

Osobiście nie lubię przesadnie brudnych modeli, dlatego mój wygląda jak wygląda - okopceń nie można sobie odpuścić więc je zrobiłem. Wiem, że można pójść bardziej ekstremalnie przy większości maszyn, ale ja staram się je robić w raczej stonowanym weatheringu. Nie całkiem czyste, bo to też źle wygląda, ale na pewno też nie z drugiego końca spektrum.

Generalnie cieszę się, że model w miarę ciepło przyjęty ?

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.