Skocz do zawartości

IJN Type 2 "Ka-mi" 1:72 Dragon


Bartosz.B

Rekomendowane odpowiedzi

Tu mnie jeszcze nie było :haha:

Słuchy mnie doszły że w tym dziale najszybciej można naumiec się malować.

Rozpoczynam budowę czolgutka by podszkolić swoje umiejętności malarskie, ma to być szybki projekt, mało klejenia dożo malowania.

W zasadzie model jest już prawie sklejony, obecnie czekam aż szpachla wyschnie by móc ją oszlifować i wszystko zapodkładować.

No i nie zdradzam okrętowców  bo model ma stery i śruby, ale kazali mi się wynosić z piaskownicy z karaluchem na dwóch glistach :haha:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IJN Type2 Ka-mi 001.jpg

Edytowane przez Bartosz.B
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Bartosz.B napisał:

ale kazali mi się wynosić z piaskownicy z karaluchem na dwóch glistach :haha:

Gała jednak trzyma swoje stadko  "na krótko"  :nauka2:No, niezły "chaziaj".

Nie boi się, że mu owieczki z Aurory "wyszczelą" ?:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Bartosz.B napisał:

niedługo poprzez swoją ekspensie zajmie całe internety 

Jeden "desantnik" to wleciał do galerii lotniczych ale jakoś na dłużej to się nie ostał :szczerbol: 

A szkoda, bo te małe japońce wyszły mu zarąbiście :super:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, abtb napisał:

Jeden "desantnik" to wleciał do galerii lotniczych ale jakoś na dłużej to się nie ostał :szczerbol: 

A szkoda, bo te małe japońce wyszły mu zarąbiście :super:

Spokojnie, to był tylko zwiad :szczerbol:

Bartoszu, a Ty może byłbyś tak łaskaw i nie zdradzał planów imperium! Czeka Cię chłosta i nadzienie na gumowy pal:rozga: :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Bartosz.B napisał:

Chłosta, gumowy pal... robi się ciekawie tak jakby japońsko :haha:

Bo ważne by trzymać się tematyki, czołg japoński, to i kara będzie jakby japońska :haha:Przy okazji może trochę bardziej wczujesz się w klimat :haha:Dobra koniec gadania, bierz się do roboty. Za jakiś czas też zagoszczę w tym dziale, coby ludzie mogli się ze mnie śmiać :mrgreen:

Edytowane przez chudyhunter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, chudyhunter napisał:

Bo ważne by trzymać się tematyki, czołg japoński, to i kara będzie jakby japońska :haha:Przy okazji może trochę bardziej wczujesz się w klimat 

Rany Julek... To życzę powodzenia w budowie i malowaniu, bo jak się za bardzo wczujesz w klimat a nie wyjdzie, to strach pomyśleć co będziesz musiał zrobić :miecz:

Edytowane przez TAW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.