Skocz do zawartości

PZL P.11c 1/32 IBG Models


Flachenty

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, spiton napisał:

IBG zaczyna być drogie. Karaś za 40 zeta OK . Łosiek za 7 dych... może być . P-24 za 45... to już trochę przegięcie. Ale sobie kupiłem ,-) Ale P-11 w 32 za 180 to jest jednak przesada.

Mam nadzieję, że to sarkazm.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Solo napisał:

To model w 32, orientujesz się jakie są ceny modeli samolotów w tej skali? Podpowiem, że dość wysokie. :)

Tak, orientuję się. Polityka cenowa, to polityka firmy. Pewnie wiedza co robią. Pewnie celują w rynek zachodni. Ja sobie nie kupie. Ale ciesze się, że ten piękny model powstał.

 

Edytowane przez spiton
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, VIS napisał:

Piękny sprzęt i wykonanie :) Można wiedzieć jakich numerów farb użyłeś na khaki, niebieski i wnętrze ? Pozdrawiam 

Proszę bardzo Wiciu. Dark khaki od hataki, dół chyba do starego błękitka od Bila i dural Bila do wnętrza na niektórych elementach barwiony którymś jego blado zielonym dla efektu anodyzacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
W dniu 12.02.2020 o 18:49, KRL napisał:

Widzę że będę w mniejszości  a może nawet osamotniony? ale tylko w kwestii tego samolotu jest zwyczajnie paskudny i to w najwyższym stopniu. Ale praca modelarska na fantastycznym poziomie szczere gratulacje.

Patrząc na konstrukcje lotnicze końcówki lat 30-tych takie jak Spitfire cz nawet Bf109 to był może i był trochę szpetny i przestarzały ale w latach, z których się wywodzili się protoplaści bił wyglądem wszystko na łeb. Co by jednak nie mówić to bardzo oryginalna konstrukcja a model i wykonanie - rewelka:-)

Edytowane przez Olecki75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Piękny! Brawo.

PS. Dziś zamówiłem swój egzemplarz. Już nie mogę się doczekać! Przerwa świąteczna będzie chyba udana 🙂

Zastanawiam się nad HATAKĄ i kompletem farb do PZL P11C. Lub dokupię(kolory) swoje ulubione gunziaki! 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
W dniu 12.02.2020 o 13:49, Flachenty napisał:

Oznaczenia zostały wykonane z użyciem masek własnej produkcji (dzięki Marco).

Mam taką serdeczną prośbę. Ostatnie kalki jakie przykleiłem na taką blachę to na JU-52, i tak nie zadziałało 😉 Czy możesz mi podać przepis jak zrobiłeś takie piękne szachownice? Jak przygotowałeś maski? A może Marco to gdzieś wystawiał jako poradnik?

 

PS. Model piękny, ale to już gdzieś pisałem i "lajkowałem".  Ja wymiksowałem inny Khaki, taki jak to Arma pisała na swojej stronie "Średni//Środkowy". Ale teraz jak tak patrzę to brązowy odcień mi się bardziej widzi. 😉
 oliwkowy482.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plotera to nie posiadam.... 😞

Da się to inaczej ogarnąć? Na bank kalek nie będę przyklejał na skrzydła. Jedynie znak dywizji i boczny numer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.