Jump to content

Tamiya 1:35 Wespe "ITALIAN FRONT"


MaciejW
 Share

Recommended Posts

Cześć, trochę zajęło mi skończenie tego modelu. Oczywiście nie obyło się bez wpadek. Z finalnego efektu jestem zadowolony. Dodatki: blaszki, lufa i antena z abera, skrzynia z eureki, kanistry z miniartu, friule. Wielkie dzięki dla wszystkich którzy nie raz wskazywali błędy. W przyszłości prawdopodobnie do modelu dojdzie podstawka. oTTVlN5.jpg6hXW9tf.jpgcAzZWs4.jpg1Rfh7fB.jpgNpkYXiG.jpgxzRSfaJ.jpgCeCOvkJ.jpgWzLVg4p.jpg7hRe0sB.jpgt7HPgpX.jpgWDgX2ZD.jpgLz38Rdn.jpgJQiyOMm.jpgpn48AEH.jpgEkt7EQe.jpgUDy6aIa.jpg9dTfl6p.jpg7fhMhnO.jpg

Pozdrawiam.

Edited by MaciejW
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Widać, że swoje na froncie przeszedł - w niektórych miejscach nawet zbyt dużo ale ogólnie dobrze wyszedł ten model. I to co pisałem w warsztacie czyli zauważalny duży skok w wykonaniu do poprzedniego. Jest potencjał i zakładaj kolejny warsztat i kuj żelazo póki gorące. A tak na marginesie na zdjęciu nr 5 czyli rzut z góry po prawej stronie lufy z zarysowań i zacieków układa się prawie kompletna swastyka. ? Czyżby jakiś przemyt treści ukrytych??

Link to comment
Share on other sites

Dzięki wszystkim za miłe słowa. Zanim zabiorę się za podstawkę to jeszcze trochę zejdzie. Chcę najpierw potrenować robienie podstawki na 90% w nowym projekcie. 

33 minuty temu, TAW napisał:

tak na marginesie na zdjęciu nr 5 czyli rzut z góry po prawej stronie lufy z zarysowań i zacieków układa się prawie kompletna swastyka. ? Czyżby jakiś przemyt treści ukrytych??

To było kompletnie nie planowane:glupek:.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.