Skocz do zawartości

Antonov An-124 Rusłan revell 1:144


Flanker

Rekomendowane odpowiedzi

model jest przymocowany na stałe do szyby...ciężarówke faktycznie mozna by jakąś skombinować dla zobrazowania wielkości tego samolotu:)) To co było naj w tym modelu to kalkomanie -poprostu rewelacja!!! niestety na zdjęciach ich nie widać ale od spodu na każdym skrzydle jest po ok 100 kalkomanii o długościach czesto 3mm -prawdziwa szkoła cierpliwości:)) dlatego go polecam -no i wizualnie niczego sobie ta maszyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co w przypadku tego modelu jest chyba najważniejsze, to to, że robi on wizualnie wielkie wrażenie. Nie chodzi tylko o samą jego wielkość, ale o twoje czyste wykonanie. Teraz do kompletu przydałby Ci się jeszcze Galaxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co w przypadku tego modelu jest chyba najważniejsze, to to, że robi on wizualnie wielkie wrażenie.

 

Oj robi robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękność nad pięknościami! Uczta dla oczu! Już nie mogę się doczekać kiedy mój w końcu przyjdzie

 

Do kolekcji musisz chyba kupić sobie jeszcze C-17 1/144 Revell'a i rozpocznie sie kolekcja transportowców gigantów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nono dzieki brachu za info -będzie mój!!! jak tylko go złape i skleje to go wystawie

 

Flanker, bądź tak uprzejmy i nie pisz całych postów "wytłuszczonych", dobrze? Pogrubiona czcionka powinna służyć raczej do zaakcentowania pewnych fragmentów wypowiedzi.

Moderator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z ciekawości też sprawdzałem jego cenę i powiem/napiszę, że nie tylko on bo i np Ił-76 jest tylko o 100zł tańszy

Dobrze, że istnieje skala 1:144 to przynajmniej można sobie jakoś kolekcję kolosów z cenami o wiele niższymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

nono gratulacje zakupu -będziesz zadowolony;) więc nie pozostaje nic innego jak tylko czekać aż i Twoj się pojawi na forum;) mi ten rusłan zajął dwa latka jak nic ale jak masz więcej czasu to mam nadzieję że i szybciej sie pojawi:)) no i dziękuje za miłe słowa na temat mojego Condora:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ten "bydlak" robi wrażenie

Ja zakupiłem w przypływie popełnienia "czegoś" w 1/144 trzy cuda... między innymi B-747 i A380, oba ze stajni revella i powiem tak.... A380 już poskładany do kupy i pryśnięty podkładem, będzie w barwach "Emirates", ze schowanym podwoziem, ładny kolosik do podwieszenia z "małym przechyłem", wszystko pasuje, nieźle wydany decal itd. Niestety w Jumbo z nowości jest tylko decal... same ramki o ile dobrze pamiętam (dawno nie zaglądałem do tego pudła i omijam szerokim łukiem) są z 1992 lub 94 roku... totalny poligon dla lubujących się w nakładaniu duuuuużej ilości szpachli... szpachlowane skrzydła, oraz kadłub, wszystko osobno... czeka na lepszy czas, też będzie miał schowane podwozie, chociaż tu troszkę żałuję że wybrałem ten wariant, gdyż muszę borykać się ze szparami po nawet dwa, trzy milimetry , ale to stary revell więc za wiele wymagać nie można.

W dalszych planach:

1/144 - 737 Ryanair Revell,

1/200 - 767 SP-LPE PLL LOT STAR ALLIANCE model pewnie haska, zaś decal już mam z DRAW DECAL,

1/200 - 767 (200 lub 300) PLL LOT decal z Liveries Unlimited, zaś model będzie również haska

 

Wszystko w/w jednak w daaalszych planach, bo oprócz modeli, sprzętu i miejsca co już posiadam.... potrzeba jeszcze dużo czasu, z czym ostatnio u mnie nie najlepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trumpeter wypuści an- 224 w 1/48

piękny model.

jesteś pewien, że w 1/48?? masz może jakiś link z zapowiedzią czy coś potwierdzającego to? Bo gdyby tak miało być to byłby chyba największy model plastikowy jaki kiedykolwiek chyba powstał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.