Skocz do zawartości

Ducati 1199 Panigale S Tricolore + dodatki


Dorotka

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, cayman napisał:

No,fajnie się prezentuje prose Pana.

I chyba nawet prose Pana pasować będzie bez większych kombinacji, choć HD ośki nie dało, a moja spowodowała konieczność poszerzania otworów   :piwo:

 

Y1cIxhS.jpg

 

Edytowane przez Dorotka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee... słabe

Takie mało modelowe... zbyt prawdziwe.... :chytry:
A na poważnie  -  pięknie to wygląda i takie "szczególiki" w efekcie końcowym będą robiły robotę :odlot:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, DarkWing napisał:

Eee... słabe

Takie mało modelowe... zbyt prawdziwe.... :chytry:
A na poważnie  -  pięknie to wygląda i takie "szczególiki" w efekcie końcowym będą robiły robotę :odlot:

Podlizujesz się, chcesz coś? :haha:

Masz bardziej modelarską fotkę, zagruntowałem pod czarne. Przy okazji polecam, u mnie się sprawdza, lepsiejsze tylko PPG, ale trzeba mieszać :)

pkQMa9I.jpg

 

4 minuty temu, cayman napisał:

Aj to się Pan pospieszyleś, było uciąć tą ośkę i dopasowac w otwory lag o mniejszej średnicy rurki np. z igły lekarskiej tak żeby jedna w drugą... ten tego i ten ten.

Ble, ble, ble... Jedna w drugą? Rurka? Co Wy mi tu? Tak mam w Hondzie to się nie chciałem powtarzać... Tylko tyle mam na swoje usprawiedliwienie :diabel:

 

m7qpdM7.jpg 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dorotka napisał:

Fajnie, że się podoba... Ta śruba to wiesz co.... Tam jeszcze w ramie masz taką, co jej nie powinno być, ale się nie rzuca w oczy :)

W  śrubkach w ramie zeszlifowałem łby do maxa i wkleiłem imitacje foto trawione z HD .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, cayman napisał:

W  śrubkach w ramie zeszlifowałem łby do maxa i wkleiłem imitacje foto trawione z HD .

Tylko nie wiem czy się za bardzo nie pospieszyłeś i nie dałeś ich za dużo... Nie robiłem to nie wiem do końca... Sam oceń, chodzi o te dwie:

 

LoUcOou.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Dorotka napisał:

Eh... Nie te lata, nie radzę już sobie z liczeniem... Śrubek było 12 :diabel:

  p8oLBZJ.jpg

 

20 minut temu, Dorotka napisał:

Tylko nie wiem czy się za bardzo nie pospieszyłeś i nie dałeś ich za dużo... Nie robiłem to nie wiem do końca... Sam oceń, chodzi o te dwie:

 

LoUcOou.jpg

Ta dolna to odlew z formy Tamiyi a górna trzyma silnik ale je odkręcę to może silnik nie opadnie?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Proszę o odnotowanie mojego powrotu :diabel:

Na dzień dobry zmyłem i rozmontowałem tarcze... Popatrzyłem na nie i miały jakieś "paprochowate" krawędzie, co niezbyt mi się podobało. Postanowiłem się bardziej przyłożyć i innym Użytkownikom (szczególnie Caymanowi) życie zatruwać, licząc na to samo z jego strony  :haha:

GRXvHZI.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Dorotka napisał:

Proszę o odnotowanie mojego powrotu :diabel:

Na dzień dobry zmyłem i rozmontowałem tarcze... Popatrzyłem na nie i miały jakieś "paprochowate" krawędzie, co niezbyt mi się podobało. Postanowiłem się bardziej przyłożyć i innym Użytkownikom (szczególnie Caymanowi) życie zatruwać, licząc na to samo z jego strony  :haha:

GRXvHZI.jpg

Iha Ha Ha i ,,koń się uśmiał" .

Tak 3maj. 🖕🖕🖕

Edytowane przez cayman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.