Skocz do zawartości

T-55 NTC of Libya - MiniArt / T-55 FRANKENSTEIN - Lee 1:35


halset

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba niedługo koniec... zostało jeszcze parę pierdół, jakieś kilka trawek, coś podmalować, przydymić wydech itd. Tak to na razie wygląda (chyba miałem upaprany objektyw w telefonie bo jakieś takie zamglone zdjęcia :P):

 

image.thumb.jpeg.3631f61dd2e7c63f9029fc288dd97ab5.jpeg

 

image.thumb.jpeg.68fe6f4e6aa30c7af535aa2d3cef68ec.jpeg

 

 

Nie wiem czy lepiej jeszcze przycisnąć ten materac, czy zostawić jak jest? Z jednej strony miałoby to sens jako że materac jest złożony w pół, ale z drugiej strony z tą belką robi się chyba trochę sztucznie, nie wiem...

image.thumb.jpeg.f0f4be418f972d4f1a9b21e88b596980.jpeg

 

image.thumb.jpeg.c1d7615a3ec9deb9bb2d3446334bd86a.jpeg

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, bulik58 napisał:

(...) ten materac bym zostawil, zabral ta belke i ten wiekszy kamien , dolozyl jakies resztki obozowiska . Butelki , resztki kartonow , rozbite resztki mebla , skrzynki itp. 

 

 

I przyjdzie taki bulik i zamiast się zachwycać żebym w końcu mógł spokojnie skończyć projekt to zaczyna marudzić :lol:

Kamień niestety jest wklejony na amen, nie do ruszenia. Dorzucę może rzeczywiście jeszcze ze 3 butelki, jakieś papiery, może jakiś dywan czy coś... z meblami ciężko bo nie mam nic na składzie. Może coś zaimprowizuję...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, piotrkur napisał:

Po meble to do Przemka wink3

 

Pewnie tak bym zrobił, ale jednego elementu mi się nie opłaca zamawiać ze względu na koszty wysyłki (mieszkam za granica), a zapasy u Przemka zrobiłem już wcześniej 😉 Niestety o meblach nie pomyślałem 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten materac sam z siebie taki zgięty być nie może. Czy to gąbka czy sprężyny jeśli nie jest przecięty, a nie jest, nie ma mowy. Albo go wyrzuć, albo wyprostuj. Wiem że w Polsce ludzie nie przyzwyczajeni do materacy, ale naprawdę ciężko je zgiąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, copycat napisał:

Ten materac sam z siebie taki zgięty być nie może. Czy to gąbka czy sprężyny jeśli nie jest przecięty, a nie jest, nie ma mowy. Albo go wyrzuć, albo wyprostuj. Wiem że w Polsce ludzie nie przyzwyczajeni do materacy, ale naprawdę ciężko je zgiąć.

 

Wiem, wiem. Dlatego pierwotnie chciałem go czymś przygnieść lub związać linami/pasami. Zobaczymy jeszcze co wyjdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.