Skocz do zawartości

T-55 NTC of Libya - MiniArt / T-55 FRANKENSTEIN - Lee 1:35


halset

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, Dorotka napisał:

Wszystko się podoba, ale materac bym wywalił  :super: 

 

Też bym wywalił, ale mam nadzieję że jak go pomaluję i przyjdą pozostałe bambetle to będzie to jako tako wyglądać 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dorotka napisał:

Wszystko się podoba, ale materac bym wywalił  :super: 

Materac jest ok. Wszelkie nieregulaminowe   wyposażenie jest bardzo mile widziane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, piotrkur napisał:

Skłądalność - 5

Ilość części i rozdrobnienie - -25 :twisted:

Potwierdzam mega rozdrobnienie. 3/4 czasu przy sklejaniu modelu to szukanie części na ramkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, StarBourne napisał:

Fajnie wygląda, T-55 w malowaniu pustynnym są genialne. Jak ze składalnością MiniArt? 

 

Istny koszmar - głównie przez niepotrzebne rozdrobnienie elementów, ale też przez kiepskie "rozwiązania projektowe", że to tak nazwę. Części tak bardzo są do siebie dopasowane, bez jednego atomu luzu między nimi, że czasami ciężko je połączyć. Czasami brak wyraźnie zaznaczonych miejsc w których trzeba wkleić dany element. 

 

Za to lepszego detalu nie widziałem nigdzie. 

 

Na tym zdjęciu jest 108 elementow:

image.thumb.png.2580a38cd3148a8acecb076ee79d0047.png

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montaż kół i wahaczy mogliby inaczej rozwiązać, mają irytujące luzy(*w moim zestawie) a także nie da się przymierzyć kół bez wklejania ich. Ja u siebie musiałem porozwiercać otwory i zrobić po swojemu bo nie dałem rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.07.2022 o 19:52, Skinn3r napisał:

No i przyczyniłeś się do tego, że muszę zamówić kolejny model.. 

 

Nie biorę za nic odpowiedzialności 😛

 

Szybkie pytanie - czy ktoś ma kwity na to jak były malowane wnętrza włazów w DDRowskich T-55A? Na biało czy zielono? Mam jakieś zdjęcie na którym wygląda dość ciemno ale sam już nie wiem.

 

image.thumb.jpeg.9454fb9929936c93a369a8f1e56265d8.jpeg

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest to dobry kwit ale swego czasu zrobiłem w Munster zdjęcie trenażera T-55 AM Wołna. Zdjęcie niestety jest słabej jakości ale widać na nim, że wnętrze włazu jest raczej zielone. Pytanie czy takie trenażery były malowane tak samo jak czołgi bojowe. 

image.thumb.jpeg.be1fa0ca35dcf3d7753aa99b511b2949.jpeg

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część rupieci na razie luzem na miejscu. Nie wiem co to wyjdzie bo kompletnie nie potrafię malować bambetli, mam nadzieję że po weatheringu będzie to jakoś wyglądać.

 

image.thumb.jpeg.9cdaa04f9ed4d37edcc595c682aee978.jpeg

 

image.thumb.jpeg.5fefb0e95f88e4eea706a80a9967e12c.jpeg

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Ładnie jest, ale kurde trzeba wymagać więcej, wszak jedne z lepszych tu rzeczy na modelworku robisz , także co to jest z tą płachtą  nie halo ?, jakby tu troszkę fizyka kulała :), nie wadzi cię to  ?

AL.jpeg

Edytowane przez Evildead
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, robertmodelarz napisał:

Najlepszy jest perski dywan, pewnie zahukany z jakiegoś kolonialnego pałacu 

O ,tak  :) pewnie różności są , dziwki , koks itp , tylko w czasach się  cofnąć  😉na szczęście albo nie :) my tu  w sumie tylko  o  modelarstwie  :)

Edytowane przez Evildead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Evildead napisał:

Ładnie jest, ale kurde trzeba wymagać więcej, wszak jedne z lepszych tu rzeczy na modelworku robisz , także co to jest z tą płachtą  nie halo ?, jakby tu troszkę fizyka kulała :), nie wadzi cię to  ?

 

Właśnie wydaje mi się że jest ok - dywany mają to do siebie że są grube i sztywne, dlatego końcówka tak zwiniętego dywanu raczej nie będzie wisieć całkiem pionowo, widać to nawet na zdjęciu które wkleił @copycat. Tutaj jeszcze te bambetle leżą luzem, więc na końcu po przyklejeniu wszystkiego pewnie ułożą się trochę lepiej.

Poza tym okazało się że mój pachołek jednak jest sporo za duży, ale chyba już tak będzie musiało zostać 😞

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, halset napisał:

 

Właśnie wydaje mi się że jest ok - dywany mają to do siebie że są grube i sztywne, dlatego końcówka tak zwiniętego dywanu raczej nie będzie wisieć całkiem pionowo, widać to nawet na zdjęciu które wkleił @copycat. Tutaj jeszcze te bambetle leżą luzem, więc na końcu po przyklejeniu wszystkiego pewnie ułożą się trochę lepiej.

Poza tym okazało się że mój pachołek jednak jest sporo za duży, ale chyba już tak będzie musiało zostać 😞

 

W sumie to racja, dywan to nie szmata, sztywny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.