Skocz do zawartości

Pz.Kpfw II DAK Tamiya 1:35


Ficmajster

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie się też podoba. Chociaż moim zdaniem zbyt luźno dynda sobie lina holownicza (bo chyba to ona zwisa z przedniej płyty). Jakoś wyobrażam ją sobie jako nielekką stalową linę naprężającą się pod własnym ciężarem. Może fotka od frontu lepiej ją pokaże?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za komentarze i cieszę się , że się podoba ? .

7 godzin temu, zaruk napisał:

Mnie się też podoba. Chociaż moim zdaniem zbyt luźno dynda sobie lina holownicza (bo chyba to ona zwisa z przedniej płyty). Jakoś wyobrażam ją sobie jako nielekką stalową linę naprężającą się pod własnym ciężarem. Może fotka od frontu lepiej ją pokaże?

Co do liny jest ona zapięta na hakach i nie dynda sobie tak luźno aczkolwiek masz rację i dodałem ją tylko dla lepszego efektu wizualnego. Jak już wspominałem to pierwszy model "testowy" w malowaniu DAK , planuję zrobić następny ale ze wszystkimi najdrobniejszymi detalami. Pozdrawiam :) 

 

IMG_7725.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka uwag. 

1. Masz słabo roztartą biedronkę, szczególnie biały kolor. 

2. Czerwone "R" jak nówka przy reszcie ztyranej. Wypadałoby ją też trochę podniszczyć.

3. Wstawiłeś pręt anteny a jej mocowanie masz w pozycji złożonej. 

4. Tę line wywal albo zmień na jakąś porządniejszą. Teraz słabo to wygląda. 

5. Przydałoby się zrobić metaliczne przetarcia na zębach koła napędowego, powierzchni styku koła napinające go z gąsienicą i w tymże miejscu na gąsienicy na jej długości. 

 

Pisze to bo widać że masz potencjał i są to rzeczy na które łatwo zwrócić uwagę przy następnym modelu. O kolorze się nie będę wypowiadał, bo trochę mi nie leży ale to są gusta wykonawcy/obserwatora i kiedyś może sam zaczniesz na ten model patrzeć inaczej. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bazylms napisał:

Kilka uwag. 

1. Masz słabo roztartą biedronkę, szczególnie biały kolor. 

2. Czerwone "R" jak nówka przy reszcie ztyranej. Wypadałoby ją też trochę podniszczyć.

3. Wstawiłeś pręt anteny a jej mocowanie masz w pozycji złożonej. 

4. Tę line wywal albo zmień na jakąś porządniejszą. Teraz słabo to wygląda. 

5. Przydałoby się zrobić metaliczne przetarcia na zębach koła napędowego, powierzchni styku koła napinające go z gąsienicą i w tymże miejscu na gąsienicy na jej długości. 

 

Pisze to bo widać że masz potencjał i są to rzeczy na które łatwo zwrócić uwagę przy następnym modelu. O kolorze się nie będę wypowiadał, bo trochę mi nie leży ale to są gusta wykonawcy/obserwatora i kiedyś może sam zaczniesz na ten model patrzeć inaczej. 

Dziękuję ci za twoje rady i tak też zrobię wykonując podobny model następnym razem. Jak pisałem był to pojazd testowy chciałem zobaczyć jak wyjdzie odcień koloru. Sam model został sprzedany i nie mam go już ale będę wykonywał następny dla siebie i na bank się postaram ?

Dziękuje ci raz jeszcze i również pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.