Skocz do zawartości

F-16 C Block 50/52


Przemek R

Rekomendowane odpowiedzi

Sory ze linki ale jakos nie umiem tych miniaturek robic

 

 

W ImageShacku jak jesteś w swoich obrazkach to masz kilka opcji. Między innymi Thumbnail Code. Wybierasz środkową tę gdzie są z dużych liter url=...

 

kabina12be.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Prubowalem tej waszej metody w moim przypadku była to szpachla Humbrola i zwykły zmywacz do paznokci bez acetonu.Efek jak wycierałem nasączonym wacikiem szpachle to tak jak by ja rozpuściło i zmywacz wchodzi chyba w reakcje z plastikiem.Po całym tym szpachlowaniu bez szlifowania musze się niemile naprodukować żeby uzyskać w miarę gładką i równa powierzchnie 

Może macie jakieś pomysły jak to poprawić?

 

 

P.S postroszke dziwnie napisany bo umiescilem go ruwniez na PWN

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imt

 

Dzięki za info

 

mam Aero i PKL – i mam tez wrażenie – ze gdy rysowano/drukowano te plany sam producent F-16 miał mgliste pojecie jak będzie wyglądał Block 50/52. Musze sprawdzić, ale na 99,9% (w Aero na 100%) tam był rozrysowany któryś starszy Block.

 

Mi chodzi o "polski" F-16

 

Pozdr.

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W "Minireplice" sa tylko dwie strony o naszym F-16, przy czym jedna to plany. Jedyna dobra rzecz, to wyszczegolnione i pokazane na planach roznice w wersjach typowego Block 52 i naszego Block 52M+. Natomiast szerszy artykul o F-16 Block 52+ jest w "Lotnictwie" 06/2006.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w MiniReplice znajdę raczej jakiś rysunek poglądowy - nie plany ? No, bo ile się zmieści na jednaj stronie A4 – chyba że jakaś mała skala 1:100/144 ?

 

Pozdr.

Pawel

 

Nie plany są w 1/72 wersji C , a w następnej MR(48) będą plany pierwszego polskiego D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam

Prace nad F-16 trwają.Brak aparatu spowodował ze niema fotek, ale nadrobię to 

Mam tylko miale pytanko jak obrabiacie takie malutkie detale jak np. golenie?

Ja mam z tym problem, ponieważ nie umie ze tak powiem wyczyścić detalu z nadlewu po wyprasce:/

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam właśnie wrucilem do domu po delegacji i wziąlem się za F-16 (ke).

Oto fotki z prac

Jedna z częsci uzbrojenia gotowa do montażu :

http://img213.imageshack.us/img213/2594/obrazsc0.jpg

Prawie dokonica wyszpachlowany model :

http://img74.imageshack.us/img74/2259/obraz002qj3.jpg

http://img77.imageshack.us/img77/3751/obraz003wg3.jpg

A tak skończyła się moja próba szpachlowania bez szlifowania „TRAGIZM”:

http://img76.imageshack.us/img76/1720/obraz004ns5.jpg

Wszelkie sugestie mile widziane

 

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam

Mam prośbę do was mianowicie potrzebuje jakiś fotek podwozia F-16, bo za cholerę nie mogę sklejic tego do kupy.Instrukcja nie wiele mi mówi najlepiej jak ktoś ma zdjęcia z budowy.

Z góry dziękuję.

 

 

 

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.