Jump to content

[G]Mig-21bis Academy 1/48

Marek Świderski
 Share

Recommended Posts

Nie chcę polemizować, chciałbym znać Twoje zdanie. Mam ten model, mam też żywiczne dodatki, które ponoć bardziej oddają wersję MF i w sumie nie bardzo wiem, na co się zdecydować, bo malowania do jednej i do drugiej wersji są bardzo ciekawe.

Samolot PIERWYJ SORT bez dwóch zdań

Choć godło nieco politycznie niepoprawne

Mam jakiś sentyment do tych specjalnych malowań naszych ołówków...

A gdzie reszta

Ciesz się tym co jest Reszty mogło nie być

Ledwo złapałem model jak wiatr go na tarasie ze stołu poderwał

Mig-21 autentycznie latał. Wolałem nie dopuścić do lądowania...

Pozdrawiam

sokol

Mig-21 autentycznie latał.

Coście chłopaki tam ciekawego mieli? Przecież wiadomo od zawsze, że odkurzacze nie latają, one są pchane pod wiatr !!!

Swoją drogą fajny wiaterek musiał być.

Mig-21 autentycznie latał.

Coście chłopaki tam ciekawego mieli?

Dzisiaj to już niestety nic...

Ale wczoraj Marek serwował pyszną porterówkę... mniam....

Pozdrawiam

sokol

Marek, tak calkiem przy okazji... Moglbys nieco przyblizyc Twoja technike wykonywania dzysz wylotowych? O ile to nie jest jakas "tajemnica sluzbowa" . Wygladaja one (te dysze) naprawde swietnie i wszelkie gotowe zestawy sie chowaja...

• Super Moderator

Marku ja mam pytanie co do napisow. Wiem, ze orginal sam malowales i pewnie mial polskie napisy. Jak rozwiazales to w modelu ? Sam mam w planie Bis-a i MF-ke i z tego wlasnie powodu jakos sie hamuje

• 6 years later...

Ty Marek, Ty Wszystkich tą porterówką częstujesz. A tak poprostu, żeby wódki się napić, tak wiesz, po polsku. Oj przyjedziesz Ty do stolicy Prus to zobaczysz. Tu z Zenonem i z Steinfurtem, Cię dopadniemy. Ja do tego czasu swoją mandarynkówkę zrobię, ale zmienię formułę (nie będę rozrabiał spirytusu) powinna być deko mocniejsza.

Co do Miga...znasz moje zdanie na temat Twoich modeli. Jest tylko jeden człowiek, który może Ci zagrozić, ale nie będę wymieniał go z imienia...wiesz, licznik bije.