Skocz do zawartości

Scania R500 & Chłodnia


eKrystian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Chyba masz racje że złudzenie bo przyglądałem się to jest mniej więcej równo a na pewno nie tak krzywo jak widzę na tym zdjęciu.Ew to poprawie po dokładniejszych oględzinach heh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba masz racje, że złudzenie bo przyglądałem się to jest mniej więcej równo a na pewno nie tak krzywo jak widzę na tym zdjęciu.Ew to poprawie po dokładniejszych oględzinach heh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scania niesamowita!!!Ja narazie mam na końcie tylko magnumke.Mam pytanie jak robisz te felgi na przód dające efekt tych szerszych opon?????Też już zamówiłem tą scanie i Bede ją robił tak ja svempas tą biała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam ,

 

Korzystając, że dzisiaj pogoda, nawet dopisuje to porobiłem kilka zdjęć ukazujących stan Scanii.Jak widać nie dużo już zostało, klika detali.Po przyjściu z sesji zobaczyłem nie które malutkie zaparowania od kleju i od razu to zmyłem, nie było miłe dla oka heh.Ogólnie parę rzeczy też trzeba poprawić mianowicie skrzynka tylnia , ale chyba będzie nowa tymczasem jest ta i na razie zostanie doczepić tylko klamkę na którą aktualnie czekam, no i pokombinować jeszcze z osłoną nad szybą.

 

Zdjęcia

 

Bez-nazwy-1.jpg

Bez-nazwy-2.jpg

Bez-nazwy-3.jpg

Bez-nazwy-4.jpg

Bez-nazwy-5.jpg

Bez-nazwy-6.jpg

Bez-nazwy-7.jpg

Bez-nazwy-9.jpg

Bez-nazwy-11.jpg

 

Mała reklama Modelwork.pl

 

Bez-nazwy-10.jpg

Pozdrawiam,eKrystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie prezentuje sie scania Mam jednak małe ale, mianowicie na drzwiach pasażera widac jak by skórkę pomarańczy, natomiast na ramie zamienił bym folię na ryflówkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, zostaw tą osłonę, tylko krawędzie zaokrąglij, bo takich kantów nie może być stary ! Druga rzecz, która mi się nie podoba, to skrzynka z tyłu tak prymitywnie obłożona chromem i trzecia - zaczernij otwory rury wydechowej. Poza tym Scania prezentuje się bardzo ładnie Nie przesadź z dodatkami, bo już jest ich dość dużo

 

A no i po lewej stronie na zabudowie ramy polecałbym wyciąć wnęke - to miejsce gdzie jest schodek, bo bez sensu to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej Wojtku pisałem, że skrzynka zostanie zmieniona bo również mi się nie podoba a co do rur dzięki za pomysł zobaczę i może zrobię tak jak mówisz.A co do dodatków już nic nie dojdzie tak mi się podoba i już zostaje mam identyczne zdanie jak Ty że już jest ich troszkę, ale akurat dodają uroku i nic już więcej nie dojdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.