Skocz do zawartości

T - 34 wz. 1942 1:72 (Dragon)


Andrzej_LK

Rekomendowane odpowiedzi

Wpieriod! Dragon wzbogacony gąsienicami Parta. Pak z zestawu Attacku.

a6c1b6cec78e4b6b.jpg

cd31b9545504bcd8.jpg

1da9a079b4c78a39.jpg

cb8d0a7f162d46f9.jpg

i próba artworku

eb4a86746675d7e1.jpg

pozdrawiam wszystkich. Żółwik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żółwik!

Żółwik w Russian Green! 182604523946a77eb69df71.gif

Zaiste, z gąskami blaszanymi ciężko poznać, że to 1:72! Gąski świetnie wyszły. Samo malowanie jest za bardzo "zgaszone", zbyt matowe. Ale to tylko moje wrażenia szczegółowe. Ogólne wrażenia są jak najbardziej pozytywne i właściwie ciężko się do czegoś przyczepić - wypada więc tylko powinszować udanego modeliku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki, rozpisuję konkurs na najlepszy tekst z cyklu "co czołgista chciał powiedzieć" bo gest rzeczywiście wieloznaczny :-) a resztę napiszę wieczorkiem. dziękuję za komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA BERLIN MURY ZDOBYWAĆ szło by rzec z taką załogą. Model fajny, osobiscie mi się podoba. Git . A fakt, radzieccy towarzysze broni powinni być bardziej ubrudzeni.

 

Ten czołgista i jego prawica uniesiona do góry, bardzo kontrowersyjny wybryk. Bardzo fajnie.

 

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten czołgista i jego prawica uniesiona do góry, bardzo kontrowersyjny wybryk. Bardzo fajnie.

Może to jakiś "Wszechpolak" zamawiający piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuję Panowie za komentarze. zapomniałem napisać na początku, że czołgista jest produkcji MIGa a desant Preisera. wykończenie jest zgaszone, model pochodzi z okresu eksperymentów z pastelami i pigmentami, myślę , że jest dość realistyczne, choć wizualnie model nie jest aż tak efektowny. ale jak taki teciak jechał przez góry lasy i doliny latem to chyba zbyt ładnie wykończony nie był... kolor na numer dobrał Cartograph, teraz pewnie bym prysnął jakimś filterkiem ale przecież cały czas się uczę... buty sołdatów są potraktowane pigmentami co widać. może są ze świeżego uzupełnienia bo średnia przeżywalność w tym fachu wynosiła ponoć 5 dni. podniesiona ręka - dowódca kompanii prowadzi swoje czołgi... tylko kompanię muszę mu dorobić

Reggy, a masz takiego żółwika w panzergrau albo w ambushu? tak przy okazji bardzo mi się spodobał. mogę go sobie wkleić zamiast zdjątka w profilu?

Żółwik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajowy. Mnie się bardzo podoba ta "klimatycznie" rozjechana armata. Ludkowie nieprzykurzeni bo dopiero co wsiedli ;-) A tankista po prostu pachę sobie wietrzy bo mu się zapociła od przytrzymywania włazu chłe chłe...

Gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł na scenkę bardzo fajny , faktycznie trochę z tym kolorem coś nie do końca . Różne koła nośne i zdezelowane błotniki sugerują przejścia bojowe maszyny , brakuje mi tu bardziej zaakcentowanych otarć - choćby samym ołówkiem . Różnice błota można podkreślić lakierem bezbarwnym ( suche - matem , świeże - błyszczącym ) - ale to nie i tak fajny model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o rany, rozszyfrowałeś mnie! czasem grywam w takich produkcjach żeby zarobić na modele i farby ;-) Turtle power to ładne hasło, prawie tak ładne jak power of detail... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.