Skocz do zawartości

typ OMMR GONDOLA | Dragon 1:35 | "Kolej na niemiecki w


subgrafik

Rekomendowane odpowiedzi

Serwus!

 

Tak w miedzyczasie jak gdyby cyknalem fotki wagonu, i poniewaz to jego ostatni wystep solo wrzucam do galerii.

Model jest "prawie" skonczony. Poza wiadomymi mi wczesniej

minusami jeszcze przy okazji fotografii kilka rzeczy wyszlo:

- podwozie i plamy smaru/oleju do poprawki

- bufory do porawki ;)

- beczka do dokonczenia

- dodanie delikatnych waszy tu i tam

- dokonczenie i retusze w gratach na pace.

- filtry na plachte + wykonczeniowka tejze

 

Dobra ale moze najpierw fotki a potem posmece...

 

ommr_001.jpg

ommr_002.jpg

ommr_003.jpg

ommr_004.jpg

ommr_005.jpg

ommr_006.jpg

 

 

heh za 6h jade niby oddac go z Zisem i podstawka na swiatowidowa wystawe, ale prawde mowiac srednio to widze - Figurexy jeszcze do skonczenia!!! + kupa pierdulek a jest 2 !!!. :( Ale i tak najbardziej jestem rozczarowany z braku umiejetnosci pracy z pigmentami - wygladaja w moim wykonaniu plasko i slabo ...

 

Co zrobic, jak mawia kolega "taka karma". Ciesze sie ze zrobilem te fotografie bo widac to i owo, a i lepiej na fotexach niz na zywo wychwycic wlasne potkniecia. a tyle juz to mecze ze moge jeszcze moment pomeczyc - tylko nie wiem czy wypada taka nieskonczone na pokazy wozic?

Tak czy siak, jak cos razi - poza tym co wspomnialem, dajcie cynka. Jak sie da, to sie zrobi...

 

Trzeba to konczyc i zaczac nowe ciekawe tematy.

 

PS. Sprzecik jak wiadomo pod diormake z tego watku.

PS2. Taka mala przestroga. Rainsy robione akrylami (1:9 czy 2:8 rozrabiane) jasnieja sporo po wyschnieciu. Niby oczywiste a niemilo sie zaskoczylem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, gdzież tam cokolwiek do poprawy... Wszystko piękne że aż buczy. Widać, że farby w rękach prawdziwego artysty robią to co artysta sobie życzy! Gratuluję sprawienia, że kawałek plastiku wygląda jak drewno i metal!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subgrafiku, artysto pierwszoligowy! a nie przesadzasz z tą samokrytyką?

PS. czy była gdzieś relacja z budowy? bo chętnie bym poczytał i popatrzył jak się takie cudeńka robi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No comments jak powiedział kiedyś prezydent Bytomia do pewnej telewizji.

 

Jedno mnie ciekawi, resory i koła toczne, jesli możesz zrób ich focie. Będe wdzięczny, bo chce im sie lepiej przyjrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subgrafik, zawsze mówiłeś, że większość modeli Cię przerasta??? Po tym wagonie widać jak na dłoni, że jesteś w zaawansowanym stopniu tego nałogu (modelarstwo). Jakość wykonania jest, co tu dużo mówić - świetna. Fotki, też bardzo dobre.

 

Pozdrawiam, oby więcej takich modeli, było na forum.

 

PS: Ok, jeśli nie potrzebujesz tych kalek od RSO, to spoko. Jeślibyś jednak, kiedyś szukał jakiś kalkomanii do niemieckich pojazdów w 1/35, to się odezwij na Priv. Przez 8 lat, to mi się troszkę tego nazbierało, więc w razie czego, służę pomocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje kochani

 

mam wrazenie, ze w realu wyglada jednak gorzej

/ na bank na fotkach ze swiatowida / z urwanymi drzwiami chyba !!!

wyglada jak gniot calosc/

- ale co tam dorzuce figurexy i biere sie za nowe mam nadzieje lepiej wykonane scenki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subgrafik, nie wiem czy czytałeś mojego posta, ale chciałbym ponowić prośbę byś zrobił fotki kół tocznych. Jesli byś zrobił to, byłbym usatysfakcjonowany i wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subgrafik, nie wiem czy czytałeś mojego posta, ale chciałbym ponowić prośbę byś zrobił fotki kół tocznych. Jesli byś zrobił to, byłbym usatysfakcjonowany i wdzięczny.

 

Spoko dopiero zauważyłem, może po weekendzie jak skończe całość to cyknę ale z fotkami od spodu może być problem bo już on Ci jest przyklejony.

 

Dzięki wszystkim za komentsy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.