Skocz do zawartości

INFANTERIEWAGEN/Ommr/SCHWERER PLATF./PANZERJÄGERWAGEN 1:35


Gościu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 926
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wydaje mi się, że siatka bardziej pasuje do maskowania ładunków w transporcie. A tak nawiasem mówiąc - jestem pod wrażeniem Twoich modeli Masz zamiar wszystkie modele ustawić na jednej dioramie Zdradzisz nam jak mniej wiecej będzie ona wygladała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki tornado, miło mi, zważywszy ze słowa uznania padły od modelarza z niemałym doświadczeniem.

Siatka, już machnieta, psiknieta w kammo, sypnieta oregano - jutro wrzucę fotki.

Teraz ja jakoś umocuję linkami.....

 

Całokształt:

Panzerzug, otrzymał parę klapsów, ściągnieto dwa wagony(ostałe po nalocie)

BR z wagonami otrzymała rozkazy podciągniecia pod miejsce docelowe 2 sztuk wagonów szturmowych( rozkaz nadszedł w nieodpowiedniej chwili - jak zwykle),rozładunku gondoli oraz platformy.

Wiedząc iz na froncie wschodnim tocza sie ciężki walki, cały skład "wrze", podczepiane sa kolejno wagony, załogi czołgów ustalają taktyki, mechanicy (by nie robić tego pod gradem pocisków) , nanoszą ostatnie poprawki itd...

Wygląd, tu jestem ograniczony, ma być tor, nasyp, kolej i wszystko.

Pustkę postaram sie zapełnic figurkami, w grupkach(zdjęcia, naprawy, rozmowy - wszytko to, co odciaga ich uwage od wojny)

W ostatnim magazynie czeskim "Modelar EXTRA"

jest niezly warsztat z budowy BR52, torowiska i kolejowych

dynksow.

Super, jednak ja nie jestem zwolennikiem kupowania gazet, nawet tu na forum jest Twoja relacja- podloże, tornada BR, oraz Artura - już gotowe i to nawet dwie - więcej nic nie trzeba

 

pzdr

 

 

p.s.

rzelu, to z pewnościa refleks świetlny, nie malowałem plandeki matem, ma imitować materiał gumopodobny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozakładałem mu wszelkie szpachelki,karabbinki, kilofki i nie urzekał mnie swoim wyglądem - mogłem sobie wmawiać że jest ok, ale nie dawało mi to spokoju, samo malowanie to przyjemność(odchodzi sklejanie,teraz znów mam czystą kartkę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.