Skocz do zawartości

INFANTERIEWAGEN/Ommr/SCHWERER PLATF./PANZERJÄGERWAGEN 1:35


Gościu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 926
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tomek, z moich "dojść" wynika, że na pierwszy cel szły właśnie lokomotywy(za czym idzie tendrom także sie najczęściej obrywało),stanowiska p.lot.

Sa juz porobione szramy, takze i obicia beda w ilości od nich uzależnionej.

 

A tak wracając do tematu wywodów, kolego andaral:

jakie masz tu odczucia?

DSCF0571.jpg

 

styl zebra?

a tu?

DSCF0577.jpg

styl - mielismy to w nosie?

 

Jakbym w ten sposób pomalował składy, toby dopiero była "afera"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to znaczy styl hell?

Otóż na to pytanie odpowiedziały już przezacne cioty z Judas Priest - "Hell Bent For Leather", więc pociąg winien mieć skórenie gdzie się da albo też podążamy traktem mych chorych przemyśleń - "Hell Bent For Latte" i tu pojawia się problem- czy zalać model pseudo kawą, cze też go w niej zatopić.

I teraz całkiem poważne pytanie, od czego pojawiały się te wgłębienia, wgniecenia itp ? Nie wpływało to na używalność takiej parowej rury? Nie znam się na kolejnictwie , aLE przez Rafała poszukałem trochie i fakt, parę fotek jest, jakby ktoś specjalnie dzieło sztuki wyginał, rzucając bryłami wungla [A WĘGIEL TO KOKS, TO ANTRACYT!!!"]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodłubałem trochę.

DSCF0579.jpg

Jedna strona, gdyz z 2 jest t smo ;)

W życiu nie posadziłbym Trumpka o taka fuszerkę.

Każda, dosłownie każda część ma albo dziurska po wypchaczach, albo nadlewke, albo szew( ze o przesunięciach nie wspomnę) - niezależnie od jej wielkości KAŻDA !

Zle rozwiązali problem poskładania TEGO do kupy - robiąc nastepną( w co wątpię), będe juz wiedział co wpierw posklejać.

Plasticzek koszmarek, gradacja poniżej 1000 robi farfocle, powyżej szlifuje i szlifuje i końca nie ma ;p

W/ginstrukcji, model raz musi stac do góry wrotkami, raz na zawieszeniu( gdzie już w/g niej nalezy przyklejać wystjace el. no masakra)

No nic,koniec narzekania, dłubie dalej.

 

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu nie posadziłbym Trumpka o taka fuszerkę.

Każda, dosłownie każda część ma albo dziurska po wypchaczach, albo nadlewke, albo szew( ze o przesunięciach nie wspomnę) - niezależnie od jej wielkości KAŻDA !

Zle rozwiązali problem poskładania TEGO do kupy - robiąc nastepną( w co wątpię), będe juz wiedział co wpierw posklejać.

Plasticzek koszmarek, gradacja poniżej 1000 robi farfocle, powyżej szlifuje i szlifuje i końca nie ma ;p

W/ginstrukcji, model raz musi stac do góry wrotkami, raz na zawieszeniu( gdzie już w/g niej nalezy przyklejać wystjace el. no masakra)

No nic,koniec narzekania, dłubie dalej.

 

Nie przejmuj się,dla mnie dopiero trzecia sztuka wydała się dziecinnie prosta i już nic mnie nie dziwiło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się

Nie mam zamiaru, wziałem 2 kubły prozacu

 

Rafał mam do ciebie pytanie w sprawie wagonu z wierzą od P 4 czy to model z opisem vol.2 ???????????

Tak

A kiedyś pisałeś o platformie 6 osiowej działasz coś w tym kierunku w ramach tego projektu?

Poniekąd;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniekąd hm..... to się temat chyba za szybko nie skończy . Rafale te klimaty kolejowe chyba przypadły do gustu tobie, a co do jeszcze wydłużenia kolejowego projektu to może Karla na kolejowych wozkach transportowych doczepisz i wtedy bedzie Orient Expres a raczej Reich Expres ?????

 

 

Mam prośbę do wszystkich jak komuś wpadnie w oczy platforma Dragona ta 4 osiowa piszcie na moje gadu poszukuje pilnie !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad, dwa metry(ponad i to sporo) wydaje mi sie że wystarczy.

Co do finiszu, mnie sie nie spieszy, może uda sie wykonać całość do końca miesiąca....ale tylko MOŻE.

 

 

Mam prośbę do wszystkich jak komuś wpadnie w oczy platforma Dragona ta 4 osiowa piszcie na moje gadu poszukuje pilnie !!!!!

heh, taki artykuł, to jak papier toaletowy, w latach 80`....w społem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tak fajne, ale powiedz mi Rafale, jakim cudem można by było w czasie wojny takie wgłębienia w tej ciuchci zrobić ???, trochę to dziwnie wyglada, ale to tylko szczegół , na ogół to jest piękne i cieszy oko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tak fajne, ale powiedz mi Rafale, jakim cudem można by było w czasie wojny takie wgłębienia w tej ciuchci zrobić ???, trochę to dziwnie wyglada, ale to tylko szczegół , na ogół to jest piękne i cieszy oko

 

Otóż taka "ciuchcia" nie jest pancerna. Pewnie większośc z Was uważa, że całe to parowe ustrojstwo jest zaraz za pierwszą warstwą blachy - otóż nie jest, jest w środku. Ten wielki cylinder to tylko obudowa. A skąd wgniecenia - wiesz jak obok wybucha bomba to i odłamki się sypią, kawałki ziemi, a moze i jakiś bruk czy kawałek betonu. I on uderza w tę lokomotywę tworząc wgłębienia. Czy można jasniej opisac proste zjawisko.

 

Aaaaaa przepraszam, wgłębienia nie robią się w grach komputerowych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wgłębienia nie robią się w grach komputerowych ;) Very Happy

hehehe tak oczywiście w medal of honor zrobiłem to coltem, po prostu sądziłem że pociąg pancerny, to był obiekt wyjątkowo chroniony, któremu żaden soldat nie mógł się przeciwstawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta lokomotywa nie jest strikte pociągiem pancernym, te były "poobkładane" tonami stali.

Jak można wytłumaczyć obicia - nie można( na setki zdjęc lokomotyw obitych można przeciwstawić setki zdjęc lokomotyw z pod igły/ skąd one nie wiem, nie bylo mnie tam.Ważne by poogladać, później pisać - nie na odwrót)

Można dyskutować o setkach szczegółów, których dana lokomotywa ma, a inne nie(spawy,nity itd - powstałe/dodane podczas użytkowania)

Mnie interesują te pierwsze i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem mały to dostawałem histerii na widok parowozu.

Aaaaa koszmarna maszyna z piekieł powróciła.... RATUNKU

 

Bardzo fajna ta ciufa, zwłaszcza na ostatniej fotce. Brakuje tylko kłębów dymu, może by tak jakiś generatorek z alledrogo? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.