Skocz do zawartości

INFANTERIEWAGEN/Ommr/SCHWERER PLATF./PANZERJÄGERWAGEN 1:35


Gościu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 926
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Porysuj mocno metaliczną farbą te miejsca czarne gdzie się wagony stykają (nie wiem jak to się nazywa). Będzie wyglądać jeszcze realniej.

 

racja, dobrze by było jak byś zrobił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie, bardziej skupie się nad pow. bocznymi odboi - wagony będa się stykały buforami(pomijając fakt, ze pomagaja mi one w mymlaniu modelem)

Zniweluję nieco czerni, ale niewiele - w miejscu ścierania.

 

Dzięki i pozdr

p.s.

26 stron a końca nie widać Smile

jak się sporo gada, nie na temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poziomie budowy/klejenia nie widzę potrzeby urozmaicania tendra węglem, ten nasypię dopiero przy pigmentowaniu(nasypię to)

ResizeofDSCF0514.jpg

To cos, co ma przypominać wegiel jest świetna baza dla powyższego( a jak widać model jest niepoklejony)

Na razie sie męcze z żelastwem,a mam tego trochę...no i plastik nieco zawichrowany, będzie sporo szpachli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff.... czale szczescie

Ha ha Pawcio, normalnie jak hajina jakaś, na ludzkim nieszczęsciu żeruje...:p

zanim to skonczysz.

będzie ubaw, bo blaszuńki to maleństwa.

 

chocaz zdaze z jagdpanzerem

a co Ty tam masz jeszcze do zrobienia w tym paznokciu, prawie kosmetyka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas śledzę i podziwiam pracę mistrza

Koła w tendrze będą pod ten sam kolkor co on, czy w innym i będziesz je maskował W moim tendrze najpierw pomalowałem koła i osobno pomaluję podwozie, ale to dlatego że moje koła mają być czerwone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tornado, dzieki, ale wprowadzasz mnie w zakłopotanie,pomijając fakt, ze jako jeden z niewielu juz masz lokomotywę ZA SOBĄ !.

 

 

Więc tak, jak w poprzednich pozycjach podwozie było malowane osobno, tak postaram się tez wykonać w tendrze(góra - dół - skleje najpóżniej jak sie da)

 

Tender ma być w trójbarwnym kammo, lokomotywa także(taki wymóg)

Więc nie wiem, czy malować cały profil boczny,łącznie z zawieszeniem w dunkelgelb, raczej pozostanę przy czerni.

Na wagon także chciałbym "dokręcić" szperacz nocny - zobaczymy jak to wyjdzie.

I tak po prawdzie, to jestem nieco zaniepokojony tym wszystkim, wielkie to i nie wiem, czy poradze sobie z tak duzymi powierzchniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Rafale powiedz mi ten tender z jakiej lokomotywy jest? No chyba, że jakiś post pominąłem w tym niespełna trzydziesto stronicowej relacji??!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.