Skocz do zawartości

INFANTERIEWAGEN/Ommr/SCHWERER PLATF./PANZERJÄGERWAGEN 1:35


Gościu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 926
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmmm ja bardzo lubię zwierzaczki

Sebek, specjalnie dla Ciebie ;)

DSCF0625.jpg

Nie wiem, czy wuwwu dot irma dot peel byliby zadowoleni, ale podpicowałem ich wyrób...o kij

DSCF0628.jpg

Petów nie rzucam w palenisko, gina tam, rzuciłem je obok siedzisa(ten po prawo pali)

DSCF0627.jpg

Ściera za dnia:

xxx.jpg

I to koniec "dorobótek" - bo nie wyjdę do Bożego Narodzenia z tego wnetrza.

 

Konrad, miarkowac nie miarkowałem,ale żywica zdaje sie być w miarę prosta(wyjdzie w praniu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tym psem to trochę nieteges. Wiem, że było "O psie który jeździłem koleją" a nawet Szarik się pojawił w Czterech pancernych. Ale żeby go pchać do budki maszynisty. Biedaka by prędzej na szufle wzięli i schajcował by się razem z węglem.

 

A właśnie czym palacz ma wrzucać węgiel do kotła??? Szmata i śmira obok, zmiotka ale łopaty już nie ma.

 

 

nic tylko wsiadać

 

No niezbyt, bez łopaty ani rusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie czym palacz ma wrzucać węgiel do kotła???

 

W akcie desperacji rękami...

 

Wnętrze jest... Hmmmm, bardzo realistyczne ale nie przesadzaj z tymi psami, kotami i konserwami, bo to jest przedział palaczy a nie jakiś camping! Te okopcenia i osmalenia są klasą światową!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak ma być

Nie, tak:

ResizeofDSCF0632.jpg

Wracając do wnętrza - pieska tam oczywiscie nie bedzie, po prostu spełniłem prośbę Sebka ;)

Jak wspomniałem, szkoda marnowac czasu, na kolejne "waloryzacje" kabiny.Dach to wszystko skutecznie maskuje.Nawet figurka bedzie musiała stac niemal z nosem w szybie, by było widac że tam jest....

Po dostawieniu tendra widać tylko ciemność

Jest jakis konkretny model Panharda, ma ktosw tym temacie wiedzę?

W ostatevcznosci pozosttanie mi BA :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panharda?? Chodzi Ci o drezynę pancerną opartą o Panzerspähwagen P 204 (f)? Jak tak to kiedyś robił ją Dragon http://blog.empas.com/germantroops/read.html?a=12675636 ale ciężko ją teraz dostać, choć może na Ebayu...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panhard nie jest koniecznością, aczkolwiek..możnaby na samym końcu takiego "czuja" postawić.

W końcu zamknąłem tą trumnę.

Jako że , nic na siłę,wszystko młotkiem wymusiłem porozumienie klejem CA.

Dach leżał pod żarówką i chyba nie musze mówic...co sie stało:]

 

Dałem już ostro zacieków,ale mało rdzy, a wiecej tego czegos czarnego, co im z boilera zciekało(oczywiscie musze tam u góry i czegoś gęstszego nanieść).

Jak mi to podeschnie zdrapie gdzieniegdzie farby,dam obić i biorę się za tender, by od tej krowy odpocząć...dała mi nieźle w kość.DSCF0637.jpg

DSCF0636.jpg

DSCF0635.jpg

DSCF0634.jpg

Powiem jedno, malowanie jest dla mnie ciężkie...w końcu to nie czołg i sam,na tym etapie usyfienia( o dziwo) powstrzymałem się od dalszego ciagnięcia syfku...i chyba dobrze.

Teraz wezmę pedzel w łapę, oleje na szkiełko i bede tytał gdzieniegdzie i zrobie wash,ale punktowy.Pigmenty nie odegrają znaczącej roli, wykonają to oleje

A tu zdjecie czarno białe, lepiej widać te smugi, które beda podkładem dla czarnej,gęstszej mazi

DSCF0633.jpg

 

Figurki będą, a piesek w tym filmie nie zagra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.