Skocz do zawartości

Italeri M978 1:35


adamkijak

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, bulik58 napisał:

Dzięki za foty.

Udało mi się w końcu znaleść, okazało się ze to pompa do paliwa lotniczego:

total control 700 pump

 

https://imagizer.imageshack.com/img922/1721/VR2rwI.jpg

 

 

Edytowane przez adamkijak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wygląda dobrze! Tylko jak taka piękna pompa będzie pasować do Italerowskiego podwozia?

Życze powodzenia w dalszych pracach i pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jak oceniasz jakość zestawu od MMK?

Kupiłem go w Moson w tym roku (to zestaw z tymi kołami z żywicy w środku) i zastanawiałem się analizując inbstrukcję jak składalność tych blach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Stojkovic napisał:

Jak oceniasz jakość zestawu od MMK?

Kupiłem go w Moson w tym roku (to zestaw z tymi kołami z żywicy w środku) i zastanawiałem się analizując inbstrukcję jak składalność tych blach.

Jak na razie, a złożyłem już większość  to bardzo dobrze, jedyny problem miałem z opancerzeniem dołu kabiny, wydaje mi się ze instrukcja podaje cześć 5 i 6 na odwrót. 
Części pasują do siebie bardzo dobrze i metal jest w sam raz, gnie się bardzo łatwo po liniach i wytrzymuje obróbkę i spasowanie bez odkształceń. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, bulik58 napisał:

:szok:Jakiej sa one wielkosci ? Po tych 5 godzinach klejenia tego ustrojstwa miabym obrzydzenie przez nastepny miesiac do takiego maratonu. Ale wyglada super.

0.8 mm, w koncu mi się przydały okulary. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, bulik58 napisał:

Uzywasz takich okularow?  Tez uzywalem kiedys czegos podobnego ale zamienilem na lampke biurowa ze szklem powiekszajacym.  Efekt z nitami powalajacy.

image.jpeg.012a98e63673203f3a69cb22b64791d8.jpeg

 

Lampa biurkowa z lupą 3D+12D - 6338777745 - oficjalne archiwum Allegro

Nie, zwykle do czytania i tak dalej, ale powiem szczerze ze ta lampka chodzi mi po głowie od dłuższego czasu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, adamkijak napisał:

Projekt wymknął się spod kontroli, spędziłem dzisiaj kolejne 5 godzin nad kabina i dodałem śrubki/nakrętki, w sumie ponad 200:

mVOtfm.jpg


1QsaT0.jpg

 

z7m01G.jpg

 

 

Napisz jak te nity wykonywałeś. Domyślam się że albo użyłeś gotowców jakiegoś producenta albo ciąłeś rurkę 0,8 mm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Stojkovic napisał:

 

Napisz jak te nity wykonywałeś. Domyślam się że albo użyłeś gotowców jakiegoś producenta albo ciąłeś rurkę 0,8 mm?

Wieki temu zakupiłem taki produkt i w końcu się przydał:

0ox5Rt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
W dniu 10.06.2022 o 08:04, bulik58 napisał:

Potrzebowalbym tym razem twojej pomocy przy HEMTT , ale we wersji M984A2 Wrecker. Mam troche zdjec ale duza czesc to sa fotki ogolne bez dobrych zblizen na detale. Mam problem jak wyglada ta skrzynia transportowa w przyblizeniu i to co znajduje sie pod ta siatka (fot. ponizej)

image.jpeg.acf1d448147c3c65736606bec6f2453f.jpeg

Pod ta siatka jest hydrauliczna wyciągarka: 

IaynYw.jpg


lT2set.jpg


p8KZ6t.jpg

 

5OG8zE.jpg

 

mGuv0h.png

 

lxw9v8.jpg

Edytowane przez adamkijak
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.