Skocz do zawartości

Italeri M978 1:35


adamkijak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z powrotem.

Ruszam z kolejnym projektem, tym razem M978 od Italeri, model będzie docelowo częścią większego projektu.

Podstawa to jak już każdy wie dość leciwy zestaw od Italeri gdzie dodali winylowe koła, zakupiłem zestaw do opancerzenia kabiny od MMK, a do tego sam dorobię wnętrze tylnej zabudowy gdzie jest pompa itd.

Inspiracja to ten pojazd:

 

lYbZIS.jpg

 

Nie będzie w 100% taki sam, jako ze CPK (crew protection kit)na tym pojeździe to kit B, to co kupiłem od MMK to raczej TAM kit (tanker armour module), ale podoba mi się ze pojazd jest w sumie w trzech różnych kolorach.

Postep na dzisiaj;

G5qHgC.jpg

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, seven up napisał:

Rozumiem że fotograficznie masz  opanowaną pompę  we wnęce? Jeśli co służę  swoimi fotkami.

Właśnie ze nie, brakuje mi wyraźnych fotek tego co jest za rurami itd, jak na razie opieram się na fotach produktu od Pro Art ( nie do dostania, wiec dłubie samemu).

Bardzo chętnie przygarnę jakiekolwiek foty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się będziemy chrzanić z jakimiś fotkami - tu masz całą instrukcję obsługi do tego:

 

https://tfsweb.tamu.edu/uploadedFiles/TFSMain/Preparing_for_Wildfires/Fire_Department_Programs/Career_Fire_Department_Programs/Firefighter_Property_Program/TM-9-2320-429-10 Operator's Manual M978 Truck, Tank HEMTT.pdf

 

Kiedyś przymierzałem się do kartonowego modelu HEMTTa, który był robiony na bazie plastikowego modelu Italeri - i powiem Wam, że Italerka w ogóle się nie popisała wtedy, a ten kartonowy model powielał te błędy... Także mam nadzieję, że powyższa instrukcja nie "skomplikuje" Ci życia. A ja chętnie popatrzę, co Ci z tego wyjdzie - życzę powodzenia w budowie i pozdrawiam

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hłe, hłe... To jest właśnie piękne w budowaniu amerykańskich sprzętów - prawie do wszystkiego instrukcja jest na wyciągnięcie ręki, nic tylko czytać. Nie tak jak u ruskich - ZiŁ-157 cały czas jest jeszcze tajną bronią...

Edytowane przez pmroczko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bulik58 napisał:

Adamkijak umiesz podac mi nazwe tej czesci lub pompy , do czego ona sluzy, ulatwi to znalezienie .

M983

Fuel transfer or delivey pump, tylko tak szukając znalazłem te dwie foty, ale nigdzie nie mogę znaleść żadnych fotek zdemontowanej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.