Skocz do zawartości

Panzerjäger I 1/35 - DRAGON


patrykd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie. W oczekiwaniu na części do Shermana zaczynam nowy projekt. Tym razem będzie to wczesnowojenny niszczyciel czołgów Panzerjäger I ze stajni Dragona. Myślę że pojazd dość oryginalny.  Niszczyciel będzie w malowaniu pustynnym z sfatygowanym panzergrau. Jak zawsze blaszki będą również no i dodatkowo pokusiłem się o coś z Panzer Arta. W miarę postępu prac będą updaty.

 

image.png.f0621085e95be64274c115c9ecda66b7.pngimage.png.16ff098b8f0152a74424e1b8ab8ffde3.png

 

 

image.png.8c43e578dd9de2b8dc22a6a025735e9c.png

 

Edytowane przez patrykd
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę wielkość w małym modelu. Mnóstwo blaszek od chińczyka oraz kawał żywicy.  Specjalność neurologiczna oraz znajomość transplantologii- jest koniecznie wymagalna.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasiadam do oglądania.:brawo:

Nie wiem jaki pojazd Masz na oku do odwzorowania - tylko sygnalizuje.
Dragon 6230 Panzerjäger I 4.7cm PaK(t) - to późna seria produkcyjna
Voyager Model PE35440 - to wczesna seria produkcyjna

 

Pozdrawiam
Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, meser262 napisał:

Zasiadam do oglądania.:brawo:

Nie wiem jaki pojazd Masz na oku do odwzorowania - tylko sygnalizuje.
Dragon 6230 Panzerjäger I 4.7cm PaK(t) - to późna seria produkcyjna
Voyager Model PE35440 - to wczesna seria produkcyjna

 

Pozdrawiam
Krzysztof

 

Dedykowany jest też Voyager 35319 ale porównałem zestawy i absolutnie niczym się nie różnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
8 minut temu, meser262 napisał:

Voyager 35319 - to jest właśnie do wersji późnej.

Popatrz na osłonę działa.

 

Pozdrawiam

Krzysztof

No wszystko pięknie,  w pudle osłona jest sześcioczęściowa (tzn. część plastikowa)  i na obrazku z pudła też jest sześcioczęściowa. Zatem zjebałem. Panie Evildead nie potrzebujesz Pan blaszek do swojej wersji pojazdu? A może chcesz się wymienić modelami ? :)

Edytowane przez patrykd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
15 minut temu, zaruk napisał:

Nareszcie nie pantera ani tygrys. Będę zaglądał.

I nie  Sherman :)

 

19 minut temu, Greif napisał:

i osłona winna być z minimum  0,3mm a tu wygląda na znacznie cieńszą... jak to u skośnookich...

 

No na grubość osłony nic nie poradzę. Patrzyłem na tego Abera ale to zestaw dedykowany do modeli Zvezdy i Italerii

 

W ramach informacji. Blaszki już sprzedane. Nowe i poprawne w trakcie zakupu. Będą od Voyagera i to dość szybko z Ebaya.

Edytowane przez patrykd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Czy wie ktoś może gdzie kupić dodatek w postaci amunicji do tego pojazdu w skali 1:35.. Jako, iż będę miał blaszki ze skrzynkami na amunicję to nie ma tam amunicji dodatkowej. Mogę co prawda zrobić z rurki i hipsu, ale , może jest dostępna gdzieś do kupienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, patrykd napisał:

Mam pytanko. Czy wie ktoś może gdzie kupić dodatek w postaci amunicji do tego pojazdu w skali 1:35.. Jako, iż będę miał blaszki ze skrzynkami na amunicję to nie ma tam amunicji dodatkowej. Mogę co prawda zrobić z rurki i hipsu, ale , może jest dostępna gdzieś do kupienia.

To czeska niszowa zdobyczna armata  4 7 cm pak (t) w skali 1/35 w plastiku- nikt nie robi. Być może są gdzieś jakieś shrot run w żywicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Bulik za pomoc. Skontaktowałem się z Przemkiem i zaprojektuję pociski do możliwości wydrukowania ich. Mogą się jeszcze komuś przydać gdy będzie robić pojazd z takim działem. Dla ciekawych w czeskim dziale 4,7cm były używane takie pociski. 

 

image.png.1094b84b039d5ad22ea6d2fba48f53c0.png

 

image.png.0e44968ab8fa0036d2b3a8dcd2786150.png

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Kolejne pociski domodelowane. Jutro będę bawił się w napisy na spłonkach i Łuskach od SPGR

 

PS. Dajcie znać co myślicie o tych pociskach?

 

image.thumb.png.0b97348ce27665feef63ff394d82726b.png

 

image.thumb.png.205e930f74d3d33d0f48bbc145b8b92e.png

 

image.thumb.png.b2ce73a29534b6f1482b79065a4a59a0.png

Edytowane przez patrykd
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Greif locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.