Jump to content

Panzerjäger I 1/35 - DRAGON

patrykd
 Share

Recommended Posts

Posted (edited)

Witam ponownie. W oczekiwaniu na części do Shermana zaczynam nowy projekt. Tym razem będzie to wczesnowojenny niszczyciel czołgów Panzerjäger I ze stajni Dragona. Myślę że pojazd dość oryginalny.  Niszczyciel będzie w malowaniu pustynnym z sfatygowanym panzergrau. Jak zawsze blaszki będą również no i dodatkowo pokusiłem się o coś z Panzer Arta. W miarę postępu prac będą updaty.

image.png.f0621085e95be64274c115c9ecda66b7.pngimage.png.16ff098b8f0152a74424e1b8ab8ffde3.png

image.png.8c43e578dd9de2b8dc22a6a025735e9c.png

Edited by patrykd
  • Like 7

Widzę wielkość w małym modelu. Mnóstwo blaszek od chińczyka oraz kawał żywicy.  Specjalność neurologiczna oraz znajomość transplantologii- jest koniecznie wymagalna.

• Like 1
  • Haha 1

Zasiadam do oglądania.:brawo:

Nie wiem jaki pojazd Masz na oku do odwzorowania - tylko sygnalizuje.
Dragon 6230 Panzerjäger I 4.7cm PaK(t) - to późna seria produkcyjna
Voyager Model PE35440 - to wczesna seria produkcyjna

Pozdrawiam
Krzysztof

2 minuty temu, meser262 napisał:

Zasiadam do oglądania.:brawo:

Nie wiem jaki pojazd Masz na oku do odwzorowania - tylko sygnalizuje.
Dragon 6230 Panzerjäger I 4.7cm PaK(t) - to późna seria produkcyjna
Voyager Model PE35440 - to wczesna seria produkcyjna

Pozdrawiam
Krzysztof

Dedykowany jest też Voyager 35319 ale porównałem zestawy i absolutnie niczym się nie różnią.

Posted (edited)
8 minut temu, meser262 napisał:

Voyager 35319 - to jest właśnie do wersji późnej.

Popatrz na osłonę działa.

Pozdrawiam

Krzysztof

No wszystko pięknie,  w pudle osłona jest sześcioczęściowa (tzn. część plastikowa)  i na obrazku z pudła też jest sześcioczęściowa. Zatem zjebałem. Panie Evildead nie potrzebujesz Pan blaszek do swojej wersji pojazdu? A może chcesz się wymienić modelami ? :)

Edited by patrykd

Tak w celach informacyjnych - rysunkowych. Może Komuś się kiedyś przyda.1792118251_meser262@Osona.thumb.jpg.7db054b02ee466c9243eda3a4557332e.jpg

PE 35319 - późna seria produkcyjna

PE 35440 - wczesna seria produkcyjna

Pozdrawiam

Krzysztof

• Like 1
  • Thanks 2

• Super Moderator

i osłona winna być z minimum  0,3mm a tu wygląda na znacznie cieńszą... jak to u skośnookich...

Posted (edited)
15 minut temu, zaruk napisał:

Nareszcie nie pantera ani tygrys. Będę zaglądał.

I nie  Sherman :)

19 minut temu, Greif napisał:

i osłona winna być z minimum  0,3mm a tu wygląda na znacznie cieńszą... jak to u skośnookich...

No na grubość osłony nic nie poradzę. Patrzyłem na tego Abera ale to zestaw dedykowany do modeli Zvezdy i Italerii

W ramach informacji. Blaszki już sprzedane. Nowe i poprawne w trakcie zakupu. Będą od Voyagera i to dość szybko z Ebaya.

Edited by patrykd

Mam pytanko. Czy wie ktoś może gdzie kupić dodatek w postaci amunicji do tego pojazdu w skali 1:35.. Jako, iż będę miał blaszki ze skrzynkami na amunicję to nie ma tam amunicji dodatkowej. Mogę co prawda zrobić z rurki i hipsu, ale , może jest dostępna gdzieś do kupienia.

12 minut temu, patrykd napisał:

Mam pytanko. Czy wie ktoś może gdzie kupić dodatek w postaci amunicji do tego pojazdu w skali 1:35.. Jako, iż będę miał blaszki ze skrzynkami na amunicję to nie ma tam amunicji dodatkowej. Mogę co prawda zrobić z rurki i hipsu, ale , może jest dostępna gdzieś do kupienia.

To czeska niszowa zdobyczna armata  4 7 cm pak (t) w skali 1/35 w plastiku- nikt nie robi. Być może są gdzieś jakieś shrot run w żywicy.

51 minut temu, patrykd napisał:

Priv zobacz 

Dzieki Bulik za pomoc. Skontaktowałem się z Przemkiem i zaprojektuję pociski do możliwości wydrukowania ich. Mogą się jeszcze komuś przydać gdy będzie robić pojazd z takim działem. Dla ciekawych w czeskim dziale 4,7cm były używane takie pociski. 

image.png.1094b84b039d5ad22ea6d2fba48f53c0.png

image.png.0e44968ab8fa0036d2b3a8dcd2786150.png

19 minut temu, patrykd napisał:

Dzieki Bulik za pomoc. Skontaktowałem się z Przemkiem i zaprojektuję pociski do możliwości wydrukowania ich. Mogą się jeszcze komuś przydać gdy będzie robić pojazd z takim działem. Dla ciekawych w czeskim dziale 4,7cm były używane takie pociski. 

Nie ma za co, wazne ze moglem pomoc.

Posted (edited)

Kolejne pociski domodelowane. Jutro będę bawił się w napisy na spłonkach i Łuskach od SPGR

PS. Dajcie znać co myślicie o tych pociskach?

image.thumb.png.0b97348ce27665feef63ff394d82726b.png

image.thumb.png.205e930f74d3d33d0f48bbc145b8b92e.png

image.thumb.png.b2ce73a29534b6f1482b79065a4a59a0.png

Edited by patrykd
  • Like 2

Godzinę temu, patrykd napisał:

Kolejne pociski domodelowane. Jutro będę bawił się w napisy na spłonkach i Łuskach od SPGR

W jakim programie projektujesz?