Skocz do zawartości

Mig-29 IBG Polish force


p2288

Rekomendowane odpowiedzi

spoko, dzięki. Zauważyłem też brak tych dwóch "rur" w fotelu. Może je odwzoruje z lasek polistyrenu. Zbędny element o którym piszemy już odkleiłem 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, p2288 napisał:

spoko, dzięki. Zauważyłem też brak tych dwóch "rur" w fotelu. Może je odwzoruje z lasek polistyrenu. Zbędny element o którym piszemy już odkleiłem 😉 

Te "rury" to elementy systemu który aktywuję się przy katapultowaniu się pilota. Wówczas rozkładają się z nich "pałąki" o długości około 1m (piszę z pamięci) która zapobiegają uderzeniu fotela w maszynę, już po wystrzeleniu całego zestawu. 

main-qimg-e861f77ea332fc9bc51f15ae9505c0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako podstawa do dalszych zabiegów jest dobrze. Daj suchego pędzla jak radzi kolega i będzie elegancko. Działaj dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kapsel napisał:

Jako podstawa do dalszych zabiegów jest dobrze. Daj suchego pędzla jak radzi kolega i będzie elegancko. Działaj dalej. 

Planuję zaznaczyć detale ołówkiem oraz dać kredki ak interactive na pasy iż posiadam kilka odcieni brązu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i git. Na to jeszcze szary wash i będzie wszystko ładnie zaakcentowane. Według mnie jest dobrze, tym bardziej że to 72.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kapsel napisał:

No i git. Na to jeszcze szary wash i będzie wszystko ładnie zaakcentowane. Według mnie jest dobrze, tym bardziej że to 72.

Nie lepiej by się spisał wash z emali o kolorze buff???? Na czarnym lepiej by to wyglądało:nauka1: Chyba że jasno szary wash 

Edytowane przez p2288
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Z jednym się zgodzimy wszyscy, wygląda to gorzej niż mój ryj. CHRYSTE TO JESZCZE GORZEJ WYGLĄDA NA KOMPIE🤮🤮Kalkomanie i druk3D to złe połączenie. Pomalowałem trochę przycisków pędzlem. AL9nZEXcJN5DVj9yuA7yDpCPjaxRroRJwYZweASn8PmE2Ru0UAcK4GcaHQ35KbKefJm2zAmAv1vu6-gp2lmKpZkQ04BSRhXrKONbUFBxGEr0K9eXnGs4hagYtja8UkeAkGgRcV9Xe-5wT00Ck8uKnNWc6ax1=w1294-h970-no?authuser=0AL9nZEU0ohX0P_abVqCsrnfrwj_whUVEqafaQtoOCxU7hhjN3hSc-xAgaFyVdeF9b3XSvoKZwzTCHI9BuvUkVWn86XhglipDREplVRw3nV2dJeI_WPB4x2yI72Mzxg-cTWdaB_idedYvmsSSxMOl8WIv3aTK=w1294-h970-no?authuser=0AL9nZEVzEX1TnRrM7LOPbT1_m47No5658q3esD7ggGBfKXBmQMKsT2wbPZHPdV4YETq-OaWRsW5unI3hMSWASZs7LFL5DBNZh2LroWbXbT9ZufqvoqufokxwO9mrtkURGed75cTMvfgQeilZkEHLSkICEiIG=w1294-h970-no?authuser=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nie do końca wiem dlaczego ale mi się podoba to połączenie ciemno szarego i czarnego. Koła bardzo ładne ibg zrobił :D Jutro wnęki i kolor spodu. Brak dostępnego opisu zdjęcia.Brak dostępnego opisu zdjęcia.Może być zdjęciem przedstawiającym samolot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Farby Hakata blue line. Gęstość wody co widać na ostatnim zdj. gdzie malowałem z 10-20cm. Odpuściłem sobie ostatni kolor po tym jak spłynął z modelu jak woda. Nie jestem zadowolony z modelu. 

IMG_20230202_163338_7622.jpgIMG_20230202_162438_599.jpgIMG_20230202_163415_112.jpgIMG_20230202_135458_930.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrym zwyczajem jest zrobienie próby malarskiej na boku zanim pryśniemy farbą na model. Zawsze, niezależnie od doświadczenia i stopnia zadufania w sobie. Przy bardziej skomplikowanych pryskaniach nawet kilka razy w trakcie, a przy bardzo skomplikowanych co chwilę. Nic wielkiego, po prostu jedno, kilka pociągnięć  na jakimś obiekcie do prób. Szybko wchodzi w nawyk i podobne sytuacje się nie zdarzają.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wysokie ciśnienie i za dużo farby.

Masz pokrętło do blokowania iglicy (na końcu obudowy aerografu), żeby regulować sobie otwarcie spustu?


Zalałeś ten model farbą.

 

 

55 minut temu, giberes napisał:

Widocznie woda to za rzadko, powinno być mleko. 

 

Nie robi różnicy... 

Edytowane przez HK1885
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 fotka to już po wyschnięciu?

Jeżeli tak, to jestem pod wrażeniem jak ta niebieska hataka w sumie Ci siadła...nie dość ze błoto pod pędzel, dmuchnięte z aero, z konsystencją wody i połyskiem z farfoclami jak nawalony lakiernik za komuny malujący Renolakiem w garażu - a jakoś dużej tragedii nie ma.

Powierzchnia jednolita, matowa z widocznymi detalami powierzchni - no nie jest źle.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.