Skocz do zawartości

[G] Heinkel He 111 H-6 (ICM, 1:48)


Thalgonis

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka,

sie mi wykluła taka wersja „niemieckiej łopaty” 😉  To nowy wypust ICM-u więc ma całkiem fajną składalność, tylko ta wielkość... Ani tego dobrze złapać podczas malowania, ani do namiotu bezcieniowego nie wejdzie... I jak tu żyć? :D 

 

Gdyby ktoś chciał podejrzeć jak to to powstawało to zapraszam tu: Warsztat :)

 

PS1. Model z gatunku nieudanych - przez oszklenie. Uprzedzę tych co lubią analizowć każdy milimetr kwadratowy fotki 😉 Są dwa miejsca gdzie skopałem sprawę - tak, to moja, mojsza wina 🙂 

a) przedni kawałek oszklenia w dziobie po stronie „kierowcy” zaparowanie od kleju od wewnątrz 😞  Ale można przyjąć, że nie niedoświadczony pilot zarzygał kabinę :razz:  

b) pod kadłubowe stanowisko strzeleckie, z przodu skopane z tyłu jest OK. Jest to o tyle dziwne, że tu i tu - w tym samym czasie - kładłem humbrolowego maskola przed malowaniem. Z jednej strony wyszło OK z drugiej się rypło 😕 

PS2. acha, jak to u mnie, to SF :D 

 

image.thumb.jpeg.d71b8d6029907569f381561e6ef987b7.jpeg

 

image.thumb.jpeg.5f316017c2dc706952731fb2ee42cef2.jpeg

 

image.thumb.jpeg.8ca76e552ff800b1342645daac4a45a9.jpeg

 

image.thumb.jpeg.e430c6827aafe05074c99fb36ca609c7.jpeg

 

image.thumb.jpeg.ccb49ab28d7d038bcb714a860dc62c2f.jpeg

 

image.thumb.jpeg.79474d6003e531dce21fbc95196f6db7.jpeg

 

image.thumb.jpeg.4faa44f687651a5b1d6cec32a8f8a4da.jpeg

 

A tu takie porównanie wielkości... To dosyć duże bydle jest...

 

image.thumb.jpeg.bd4a6e85f6d9a8bb62e0f8dfb561d8a1.jpeg

 

Stare Kino :-)

 

  • Like 20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemnie ogląda się zdjęcia. Podoba mi się zróżnicowanie kolorystyczne i do pelni ( mego wink3 ) szczęścia brakuje jasnych kurzopodobnych pigmentów. 

Jestem jak najbardziej na :super:

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kapsel napisał:

 brakuje jasnych kurzopodobnych pigmentów. 

 

4 godziny temu, Thalgonis napisał:

przedni kawałek oszklenia w dziobie po stronie „kierowcy” zakurzone od wewnątrz 

Przecież autor "prawie" napisał, że są 😁

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, HK1885 napisał:

 Nie wydziwiaj... Nie odrzuca mnie przy oglądaniu zdjęć.

 

Całość dobrze się prezentuje, gratuluję. :cool:

Co następne?

 

Co następne? Pytasz o „lotnika” zapewne, bo „nawodniak” jeden jest już na warsztacie 🙂  Ju 188 ale w baaaaardzo nietypowym malowaniu 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

 

Dół też się brudził :)  ale to też trochę wina zdjęć - w realu nie zbliża się nawet do RLM02, zupełnie nie ten odcień…

Spróbuję Ci zrobić fotkę spodu jak będzie jakieś słońce (na co w Kaliszu raczej się nie zanosi tak szybko) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.