Skocz do zawartości

[W] ARL-44 - Amusing Hobby - 1:35


Kalor

Rekomendowane odpowiedzi

Robota nad kolorami bazowymi mniej więcej skończona, zalakierowane żeby bardziej nie zepsuć ale parę rzeczy muszę jeszcze poprawić, jak na przykład przetarcia na płaszczyznach są trochę nie takie jak sobie wyobrażałem, ale ogólnie jestem zadowolony. Planuję też spróbować się ze zrobieniem małej, prostej podstawki, ale to jeszcze zobaczymy na ile cierpliwości mi starczy.

 

KiNabpE.jpg

JdqCGfq.jpg

3QQXU14.jpg

cMVPO87.jpg

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Sam nie wiem, niby podstawka jest jakaś, ale wycierpiałem się przy niej sporo, a jeszcze muszę przykleić jakieś chwasty i pomalować do końca. No i czołg, nie mogę zapomnieć o tym że mam czołg do skońćzenia.

rv731xn.jpg

aD28wCB.jpg

OGxBiQN.jpg

 

goas5Ud.jpg

OW8OQRT.jpg

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymałem i zrobiłem od nowa, kupiłem cieńszą trawę, lepszy flok i smart Mud z VMS które jest dużo lepsze niż gips czy szpachla do drewna bo nie lepi się tak bardzo i jest znacznie łatwiej formowalna. Na zdjęciach pomalowane tylko aerografem.

 

UzsR0TL.jpg

0o6hohT.jpg

UbX19KN.jpg

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę spamu, ale skończyłem z podstawką. Głównie to ujednoliciłem darń z ziemią, więcej różnorodności w korze trawy i kwiatki. Kwiatki zrobiłem przyklejając flok do trawy.

Ogólnie podobało mi się, na przyszłość muszę ogarnąć lepszy sposób na sadzenie trawy, jest tak jakoś nienaturalnie się układa w niektórych miejscach.

qP4EgZN.jpg

oAi8eBy.jpg

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, zyziek napisał:

Nasadzales trawke punktowo? Czy jakimś innym sposobem? 

Punktowo, palcami, kilka razy w to samo miejsce. Problem jest w tym że w niektórych miejscach trawa zbiera się ku górze zamiast rozchodzić na boki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Eksperymentowanie na żywym modelu to nie był dobry pomysł zwłaszcza z nieplanowanym urlopem w trakcie co dało czas farbom olejnym na wyschnięcie. Wydaje mi się że trochę przesadziłem, co sądzicie? kontynuować z tym czy wyczyścić trochę?

 

Przynajmniej mam nowe, porządne winylowe tła do zdjęć.

Fj9hLTc.jpgie477Nt.jpgtFvBhkS.jpgyLTYwpm.jpgqaxGy5F.jpgJ1ro42l.jpguhNEu5h.jpg

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo mocno uciorany ale wygląda ładnie. Raczej bym zostawił, a nawet dodał trochę brudu na przedniej płycie bo w porównaniu z resztą to wydaje się być za czysta (jakieś zacieki jeśli się da, bo nie wiem czy narzędzia wklejone na stałe). No i jeszcze okolica włazu kierowcy - na wieży jest więcej brudu a wydaje mi się, że tam powinno się więcej zbierać. I jeszcze kwestia gąsienic - może złudzenie optyczne, ale wydaje mi się, że jedna jest dużo jaśniejsza od drugiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, TAW napisał:

Jest bardzo mocno uciorany ale wygląda ładnie. Raczej bym zostawił, a nawet dodał trochę brudu na przedniej płycie bo w porównaniu z resztą to wydaje się być za czysta (jakieś zacieki jeśli się da, bo nie wiem czy narzędzia wklejone na stałe). No i jeszcze okolica włazu kierowcy - na wieży jest więcej brudu a wydaje mi się, że tam powinno się więcej zbierać. I jeszcze kwestia gąsienic - może złudzenie optyczne, ale wydaje mi się, że jedna jest dużo jaśniejsza od drugiej.

Nad frontem jeszcze nie pracowałem na szczęście a co do gąsienic to chcę je zróżnicować bo na podstawce jedna jedzie po trawie a druga po suchej więc ta pierwsza powinna trochę trawy i ziemi nałapać.

Postudiuję jeszcze zdjęcia współczesnych maszyn, pomyślę jak to ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.