Skocz do zawartości

Akcesoria do trucków z "Kuchmodel"


tornado

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 107
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kuchmodel to firma, która jest otwarta na potrzeby modelarzy. Robiąc modele architektoniczne stanąłem kiedyś przed koniecznością zrobienia gotyckiej budowli, w której okna miały skomplikowany rysunek. Dzięki Kuchmodlowi zaoszczędziłem czas, wycieli bardzo precyzyjne elementy i to całkiem niedrogo. Tak więc nie dziwi mnie, że są w stanie zrobić ciekawe dodatki do modeli ciężarówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko dali się wykorzystać No bo jak mam stwierdzić, czy chlapacze są fajne jak ich jeszcze nie sprzedają

 

Według mnie to jest doskonała alternatywa dla KFSu i w bardzo szybkim czasie zwrócą im się koszty produkcji jeśli faktycznie wprowadzą do sprzedaży pokazane produkty.

 

Zatem czekam na Kuchmodel w detalu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również czekam na sprzedaż ich produktów, a siateczka... Mógłbyś pokazać cały arkusz?

 

Zdjęcia siatki jak i innych akcesorii zamieszczone są w pierwszym poście tego tematu

Wymiary siatki i blach ryflowanych: 200 X 100 mm.

Siatka z drobnymi oczkami: 100 X 100 mm

 

4c53028531289e6d.jpg

89c83a0eb1bce99f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaprezentowane akcesoria wyglądają naprawdę interesująco. Zwłaszcza gumowe dywaniki i chlapacze, ale i reszta produktów jest mile widzialna jak chociaż by blacha czy siateczka. Oby jak najszybciej trafiły one na rynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tornado to jak będziesz odpisywał do producenta, wysyłając swoją ocenę, to powiedz, że jest wielkie zainteresowanie modelarzy tymi akcesoriami - może to przyspieszy proces wprowadzania do produkcji

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Khmmmmmmmmm a to nie jst przypadkiem tak, że do Producenta trza napisać, że się chce to i to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Khmmmmmmmmm a to nie jst przypadkiem tak, że do Producenta trza napisać, że się chce to i to?

 

No właśnie najpierw musi wiedzieć, że ktoś chce, a jak zacznie produkcje, to mozna pisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje marzenie, to żeby firma KuchModel wprowadziła (oczywiście w odpowiednim przedziale czasowym, bo wiadomo, że nie da się wszystkiego na raz) asortyment podobny do tego na KFS w cenach przystępniejszych dla portfeli modelarzy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje marzenie, to żeby firma KuchModel wprowadziła (oczywiście w odpowiednim przedziale czasowym, bo wiadomo, że nie da się wszystkiego na raz) asortyment podobny do tego na KFS w cenach przystępniejszych dla portfeli modelarzy.

 

Pozdrawiam

 

No tak tylko nie wszystko można zrobić z kartonu ;p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje marzenie, to żeby firma KuchModel wprowadziła (oczywiście w odpowiednim przedziale czasowym, bo wiadomo, że nie da się wszystkiego na raz) asortyment podobny do tego na KFS w cenach przystępniejszych dla portfeli modelarzy.

 

Pozdrawiam

 

No tak tylko nie wszystko można zrobić z kartonu ;p .

 

No ta blacha ryflowana raczej mi nie przypomina kartonu

 

A chlapacze tym bardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko nie wszystko można zrobić z kartonu ;p

 

No wiesz, wiadomo, że nie wszystko na raz, ale powoli wprowadzać nowe materiały, nowe metody wykonywania elementów, nową technologię...cieżką pracą i wytrwałością do wszystkiego można dojść

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko nie wszystko można zrobić z kartonu ;p

 

No wiesz, wiadomo, że nie wszystko na raz, ale powoli wprowadzać nowe materiały, nowe metody wykonywania elementów, nową technologię...cieżką pracą i wytrwałością do wszystkiego można dojść

 

Pozdrawiam

 

Z kartonu wykonane są wszystkie blachy ryflowane, siatki i żaluzje. Po wycięciu laserem mają kolor brązowaty i są zaimpregnowane clearem. Natomiast wszytkie dywaniki i chlapacze są wykonane z bardzo cienkiej czarnej gumy.

 

Ps.

Wysłałem już pozytywną opinię do Kuchmodel, no i z tego co wiem na dnich firma ma przystąpić do produkcji seryjnej

Jeżeli administracja forum zgodzi się na zamieszczenie oferty z akcesoriami, firma Kuchmodel takową zamieści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli administracja forum zgodzi się na zamieszczenie oferty z akcesoriami, firma Kuchmodel takową zamieści.

 

Jeżeli dostanę ostrzeżenie to trudno, ale admin nie ma nic do gadania , Kuchmodel, musi wystawić swoja ofertę na tym forum i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.