Jump to content
tornado

Akcesoria do trucków z "Kuchmodel"

Recommended Posts

Jeżeli administracja forum zgodzi się na zamieszczenie oferty z akcesoriami, firma Kuchmodel takową zamieści.

Jeżeli dostanę ostrzeżenie to trudno, ale admin nie ma nic do gadania , Kuchmodel, musi wystawić swoja ofertę na tym forum i tyle.

Nikt nic nie musi ... przyzwoitość i grzeczność wymaga zapytania sie o pozwolenie

,,Z kartonu wykonane są wszystkie blachy ryflowane, siatki i żaluzje. Po wycięciu laserem mają kolor brązowaty i są zaimpregnowane clearem."

I tu moje pytanko. Można to malować farbami i lakierami samochodowymi?

Oczywiście można malować. Akcesoria są tak zaimpregnowane, że można pomylić je z plastikiem

Oj wybacz Tornado moja nie uwaga .

Jezu Mateuszu, wiem, ze trzeba się zapytać, ale było by głupotą(może nie głupotą co złym pomysłem) zabronienie wystawienie oferty, przecież dzięki takiej ofercie na forum dużo modelarzy będę miało części które"urealniają" nasze ciężarówki/modele. Mi osobiście najbardziej podobają się części gumowe, ale czy będą tzw. Fartuchy(jeden wielki chlapacz w naczepie)?

Oj wybacz Tornado moja nie uwaga .

Wybaczyłem

Mi osobiście najbardziej podobają się części gumowe, ale czy będą tzw. Fartuchy(jeden wielki chlapacz w naczepie)?

Wczoraj rozmawiałem z producentami, w przyszłości mają powiększyć asortyment. Narazie nie mają z czego wziąść wymiarów, musieli by mieć sklejone podwozie ze zderzakiem. Dotyczy to również dywaników podłogowych innych maerk, trzeba by im wysłać podłogę konkertnego modelu to zwymiarują ją i dorobią.

Heh, a już liczyłem ze będę miał dywanik i fartuch gumowy do naczepy. Tak się zastanawiam, to podanie wymiarów na fartuch, nie było by problemem, bo to jest prostokąt, gorzej z dywanikiem , ale to tez można wymierzyć.

Wiadomo już kiedy wyjdą na rynek te akcesoria nie mogę się już doczekać fajnie by było jak by mieli wszystko to co KFS

Pozdrawiam Michał

Wiadomo już kiedy wyjdą na rynek te akcesoria nie mogę się już doczekać fajnie by było jak by mieli wszystko to co KFS

Pozdrawiam Michał

Pomarzyć zawsze można. Mówmy o rzeczach realnych heh

Pozdrawiam,eKrystian

W słupie ogłoszeniowym nie da się nic napisać to pytam się tutaj, Czy ktoś wie czy dostępne są już dodatki do Scanii?? I ogólnie są jakieś nowości??

Ja dołączam do pytania. Najbardziej interesują mnie dodatki do scani r

Może zadajmy sobie pytanie czy Kuchmodel wznowił działalność ?

Wznowił?? A ja myślałem że cały czas coś robią.

Narazie nic nie wiadomo o wznowieniu działalności Kuchmodelu .

Pozdrawiam

Może za mały zbyt mieli. Ale sami są sobie trochę winni bo wystarczy zobaczyć na forum że najwięcej ludzi buduje modele Scanii a oni z tego co pamiętam nie mieli dodatków do Scanii tylko chyba do DAF-a, Volvo i MB

Heh, jak to mówią "jescze nikt nie narodził się co by wszytkim dogodził"

Pamiętam jaki swego czasu był szum o blachy ryflowane, a od producenta wiem, że sprzedaż ich można było policzyć na palcach jednej ręki

Z tego co wiem firma zawiesiła produkcję akcesorii na czas nieokreślony.

firma zawiesiła produkcję akcesorii na czas nieokreślony.

A ja wysłałem do nich zamówienie na blachy i dziwiłem się dalaczego nikt nie odpisuje. Wielka szkoda

Właśnie, a ja jestem potrzebujący w sprawie blachy ryflowanej.

No a więc pytanie, jak zdobyć blachę ryflowaną? Może ktoś ma??

Aberowskie ryfle mają przeróżne wzorki więc napewno coś znajdziesz. Dostępne np. w martoli.

Pozdrawiam

Super dzięki, ale jakoś się w tym nie orientuję. W jakiej skali szukać bo w 1:24 to raczej nie znajdę?

http://www.martola.com.pl/pl1/produkty28619/engrave_plate_88_x_57mm_pattern_10 da radę do modelu ciężarówki??

Edited by Guest

Aber ma w swoje ofercie blachę ryflowaną do modeli 1:24 . Kiedyś była taka aukcja na allegro z tą blachą .

Była, a teraz już nie mają? Nie nie znalazłem. Poszukam ale wątpię w moje zdolności.