Skocz do zawartości

Sexy czołg czyli C1 Ariete Trumpeter 1:35


jarross

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nowy ulepek. Prosto z pudełka + własne poprawki. Model fajny, bezproblemowy oprócz gumowych gąsienic (niestety pożałowałem na zamiennik).

Zmieniłem zdjęcia na białe tło. Moim zdaniem są lepsze.
 

 

 

pic_4.jpg

 

 

 

 

 

 

 

pic_12.jpg

 

popr_1.jpg

popr_2.jpg

popr_3.jpg

popr_4.jpg

popr_5.jpg

popr_6.jpg

popr_7.jpg

popr_8.jpg

popr_9.jpg

popr_10.jpg

Edytowane przez jarross
Zmiana zdjęć
  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, jarross napisał:

Model fajny, bezproblemowy oprócz gumowych gąsienic (niestety pożałowałem na zamiennik).

 

True! Fajny, bez dwóch zdań.

Gąsienice - cokolwiek z nimi jest nie tak - nie rzucają się w oczy.

 

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy nowoczesny wygląd, fajnie zrobiony.

6 godzin temu, bulik58 napisał:

Co jest nie tak z tymi trakami ?

Są gumowe, też założyłem takie do Warriora, z bliska rzuca się w oczy że to kicha.

Guma się ugina przy przecierkach, zwłaszcza grafitem, farba się łuszczy, ciężko je ładnie ułożyć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba się. Gumiaki to faktycznie minus, nie wiem jak z Trumpeterem, ale ich bliźniak HB w Leopardach dawał na prawdę żałosne gąski. Mam 3 Leopardy z HB, w dwóch gąsienica jest naderwana w jakimś miejscu między kostkami a łącznikiem z zębem.

 

Czy mi się wydaje, czy te ogniwa na tylnej płycie są zielone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, copycat napisał:

Są gumowe, też założyłem takie do Warriora, z bliska rzuca się w oczy że to kicha.

Guma się ugina przy przecierkach, zwłaszcza grafitem, farba się łuszczy, ciężko je ładnie ułożyć.

Dokładnie o to mi chodziło. 

 

16 minut temu, Tap-chan napisał:

Czy mi się wydaje, czy te ogniwa na tylnej płycie są zielone?

Tak, są zielone. Mogą być też czarne lub zardzewiałe. Znalazłem jakąś włoską stronę i tam ktoś omawiał model Trumpetera a przy okazji recenzował czyjś model. Generalnie wszystko, łącznie z narzędziami na zielono. Zdjęcia w celach dyskusji.

ariete-11.jpg

17.jpg

ariete12.jpg

Ariete C1 44.JPG

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za miłe słowa. 

17 godzin temu, mandrivecs napisał:

Nie jest to mój ulubiony czołg, w zasadzie to mi się nie podoba. Model Trumpetera też stary i słaby. Ale model w Twoim wykonaniu bardzo dobry. Wyciągnąłeś ile można z tego mizernego mydełka

Mi się podoba, ma fajne proporcje i jest po prostu ładny (jeśli czołg może być ładny) jak włoskie samochody. A model może i stary ale całkiem fajnie zdetalowany. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
19 godzin temu, Greif napisał:

Nowsza wersja światła szlakowego, do poruszania się w nocy w konwoju.

Dzięki,  Leopardy mają chyba identyczne?

 

@jarrossMożesz powiedzieć czym robiłeś zakurzenie ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie wyszła ta całkiem zgrabna maszyna. Model za 100 zł -rewelacja. Najtańsze ogniwkowe gąsienice, których nie widać ponad połowę to koszt  połowy modelu.  Inny detal przyciąga uwagę.  Kolorystyka i brudzenie bardzo naturalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.